Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek milyen tapasztalatai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bébisajt kérdése:

Kinek milyen tapasztalatai voltak a lyndinette 20 fogamzásgátló tablettával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Én 3 éve szedem és eddig SEMMILYEN mellékhatást nem tapasztaltam.

Egy kicsit nőttek a melleim, nagyjából 1 méretet. mellnövekedést.

A vérzésem is rövidebb lett pár nappal, és kevesebb a vér mennyisége.

Persze előtte voltam vérvételen és Leyden- mutációt is vizsgáltak.

Amúgy több barátnőm is ezt szedi, és eddig senkinél semmilyen mellékhatás nem jelentkezett, kivéve a mellnövekedést.

20/L

2011. aug. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ezt kezdtem szedni 1 hónapja, most tartok a második levél elején. Nagyon jól lecsökkentette a menstruációs görcseimet és a vérzés mennyiségét. Nem nagyon tapasztaltam mellékhatást.
2011. aug. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok: előtte voltam laborvizsgálaton
2011. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én 4 évvel ezelőtt, 18 évesen kezdtem szedni, 2 év után hagytam abba. felszedtem tőle 10 kilót 4 hónap alatt (azért nem váltottam azonnal, mert rám fért, ha nem is ennyi) ami az abbahagyása után sem ment teljesen vissza. más mellékhatása nem volt.

2 év szünet után most symiciát szedek, ettől meg fogytam, igaz, ez ilyen mechanizmusú :)

2011. aug. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem anno 5 év írták fel ezt a gyógyszert. 1 levél után olyan görcseim voltak mensinél, hogy majd összeestem, de kiváltottam a 2. levéllel is. Rögtön észrevettem, hogy hízok, de a 2. hónapban is csak jöttek rám a kilók. Visszamentem, mondván, inkább gumi, mint egy mázsa, akkor kaptam a Lyndinette 30-at.Tökéletes volt. Idén januárban hagytam abba babaprojekt miatt.
2011. aug. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
én fogytam tőle... a menstruációs görcseim viszont elmúltak, kevesebb volt a vérzés, és rövidebb ideig is tartott, a libidómat teljesen tönkrevágta.. kb 1 év után annyira nem kívántam a szexet, h az akkori kapcsolatom rá is ment erre a dologra.. bnőim is ezt szedik, nekik nincs panaszuk rá, minden emberre máshogy hat:)
2011. aug. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
híztam tőle, kiszárított, levitte a libidómat. Nekem nagyon nem vált be :( Most nuvaringet használok és az tökéletes :)
2011. aug. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
MIndenkinek köszi a segítséget! :)
2011. aug. 16. 09:23
 9/9 saqseq válasza:
négyes ikreim lettek vaze!
2011. aug. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!