Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ki tud folyékonyan németül?

Ki tud folyékonyan németül?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon szükségem lenne egy emberre aki le tudna nekem fordítani egy e-mailt. Nem értem..és valószínüleg valamit fizetnem kéne. SEGÍTSENEK!!!
2010. ápr. 10. 17:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Ja és hogy tényleg ne találjanak meg, töröld az e-mailed ;D Így már azt se fogják tudni hogy mikor van elseje xD
2010. ápr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:

Nokéremszépen.

Először is: NEM KELL BESZ@RNI!

Másodszor is: NEM KELL FIZETNI!


Olvassátok el:


de még előtte pár gondolat:

- egyáltalán nem hasznos segítség az olyan tanács, hogy "minek mentél oda, ha nem tudsz németül", jobban jársz, ha fizetsz, stb."


Én is ráugrottam, nekem is küldtek számlát, én is betojtam elsőre. De aztán: Gugli Barát 3 perec alatt megmondta.

Kár, hogy nem tudtok németül, náluk a helperek olyan dologat is írnak, hogy a szerződés, amit "aláírtál" félrevezető, megtévesztő, ami azért megnyugtatja az egyszerű földi halandót.

Nem beszélve arról, hogy az ilyen cégek a németeknél már rég tiltólistán vannak...



[link]

2010. ápr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez tényleg hasznos válasz volt! (:
2010. ápr. 14. 22:23
 44/81 anonim ***** válasza:

Örülök!

Még egy, zárásképp: beszéltem jogászokkal, a szerződés jogosságának alapfeltétele, hogy ő tájékoztatott, Te megértetted, tudatában vagy annak, hogy fizetni fogsz és erről ő meg is győződött ezerszázalékosan. Namost egy németnyelvű, apróbetűvel írt "szerződésnél" eléggé kétséges.

Szóval svindlerek ezek mind... Vagy hogy aktuális legyek: Schwindlerek. :)

2010. ápr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim válasza:

Látom sajnos nem vagyok egyedül ezzel a problémával:(((!

Én is regisztráltam és felszólító levél is jött 99 eurórol.Viszont egy ismerősöm az én nevemben irt nekik,hogy téves és töröljék a regimet!Erre még nem jött válasz tőlük!??? Nagyon megvagyok ilyedve nem tudom mi lesz a folytatása.Úgy gondolom nem úszom meg fizetés nélkül!?De ezzel a leckét megtanultam,soha többet nem csinálok ilyet!Az viszont érdekelne ki hogy jutott el erre az oldalra???Akinek ez ügyből van már valami folytatása az írjon itt!!!!!!Köszönöm és mindenkinek kitartás!!!!!!!

2010. ápr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 csypszy válasza:
Nekem volt 2010.04.11. a határidő. Nem fizettem, még eddig nem jött több levél.Remélem nem is fog.
2010. ápr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 A kérdező kommentje:
én moovie.hu-n akartam nézni egy filmet, beadta a linket ahol a divXes lejátszó volt és nem játszotta le a filmet csak ha letöltök egy kiegészítőt..erről az oldalról..
2010. ápr. 16. 20:30
 48/81 anonim válasza:
Én is a moovie.hu oldalról jutottam ide !!!!!!!Aztán persze rájöttem,hogy a divix 7-et máshonnan simán egyszerüen le lehet tölteni!!!!
2010. ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 A kérdező kommentje:
igen, akik mo-ról töltötték le azoknak kb 99%-a a moovie honlapjáról jutott oda. ne aggódj..ne fizess!! te a saját adataidat adtad meg?
2010. ápr. 16. 22:45
 50/81 anonim válasza:
Igen sajnos a saját adataimat adtam meg:-( Viszont azt mondták mindegy mit adunk meg mert úgyis megtalálnak a gép és a szolgáltató szerint nem?(most már mindegy)Nagyon félek ezt bevallom őszintén.
2010. ápr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!