Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ki tud folyékonyan németül?

Ki tud folyékonyan németül?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon szükségem lenne egy emberre aki le tudna nekem fordítani egy e-mailt. Nem értem..és valószínüleg valamit fizetnem kéne. SEGÍTSENEK!!!
2010. ápr. 10. 17:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 A kérdező kommentje:
hiába tudják az ip címed, a szolgáltatód nem adhatja ki ip cím alapján az adataidat. azt nem értem hogy tudtad megadni a saját adataidat ha a választható országok németo. ausztria és svájc volt..?
2010. ápr. 18. 14:39
 52/81 anonim válasza:
Nem emlékszem rá pontosan de megtudtam adni és mo.is ott volt,bár már nem vagyok benne biztos mert azóta nem tudok rámenni arra az oldalra!! de azthiszem lehetett választani hungary-t!!!!!??? nem tudom összevagyok zavarodva az idegtől,sajnos:-(
2010. ápr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:

Olvastad a Galaxis Útikalauz Stopposoknak (-t)? Vagy láttad filmen? Mi a legfontosabb mondata?

DON'T PANIC!

Ne idegeskedj. Nem kell fizetni és kész. De ha az eddigi hozzászólások nem győztek meg, akkor semmi se fog... :)

2010. ápr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim válasza:

Tavaly én is regisztráltam, bár én egy fórumról tévedtem oda, ahol azt írták, ingyenes az oldal. De azóta semmi. Erre ma láttam egy e-mailt, hogy fizetés, ... És rájöttem, hogy valószínűleg a moovie.hu miatt megint regisztráltam az oldalra, mert azt írta, hogy április 6-án regeltem. Aztán megnéztem a fiókom, és tényleg volt regisztrációs levél.

Igaz nem emlékszem, hogy regeltem volna rá másodjára is, de azért vicces, hogy még mindig fut az oldal.

2010. ápr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim válasza:
Köszönöm nagyon aranyosak vagytok!!!! mindenki ,hogy tartjátok bennem a lelket:-)!!!!Nem is akarok fizetni!Amióta (múlt hét kedd) az ismerősöm irt nekik az ő e-mail-címéről az én nevembe nekem azóta nem jött válasz.Azt,hogy neki jött e? nem tudom mert külföldön van és talán csak a hétvégén jön haza! Úgyhogy az még függőben van,de gondolom nekem is kéne hogy írjanak valamit még várok mert kíváncsi vagyok,aztán majd csak lesz valami!!!???
2010. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim válasza:

Üdv!

Én ma kaptam meg a második levelet, úgy néz ki nem akarják feladni...xD! 99Euro...

Valakinél valami fejlemény?

2010. máj. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Én is kaptam ilyen levelet, illetve barátnőmnél is volt rá példa 1 évvel ezelőtt. Akkor is és most is rákerestem a cégre az interneten, és az első találat egy német oldal, amely internetes csalókat tart nyilván, és ott szerepel többek között ez a cég is. Azt írja, semmiképp ne fizessünk ki semmit, forduljunk az fogyasztóvédelmi szervezethez. Ne válaszoljunk az e-mailre, mert nem lehet velük kapcsolatba lépni. Folyamatosan jönnek a felszólítások, illetve bírósággal is fenyegetni fog, de nem szabad figyelemre méltatni! És különben is, az e-mailben érkező követelés nem jogos, illetve rendelkezniük kellene egy általad aláírt szerződéssel, ami persze nincsen! Tehát mindenkinek nyugalom, és senki ne dőljön be nekik! Ha valaki nagyon aggódik, forduljon a fogyasztóvédelmisekhez!

2010. máj. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:

Úgy látom, nem sok értelme ennek az oldalnak... Már legalább 4 értelmes válasz érkezett, de csak értetlenkedtek. meg be vagytok tojva... Akkor minek is írja le az ember???

(így már értem, miért is van létjogosultsága, piaca az ilyen oldalaknak... amíg ennyi buta ember van...)

2010. máj. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim válasza:

Köszi az infót!!! Biztosan nem fogok fizetni!!!!

Szerintem mindenki aki így járt nyugodjon meg,én is ezt teszem pedig egy pár héttel ezelőtt még aludni sem bírtam az idegtől!Arról még nem tudok,hogy valakitől behajtották volna a 99 eurot!!!!

2010. máj. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim válasza:

A neémet sajtó tele van ezekkel a lehúzós oldalakkal. Nem kell fizetni. Ezek az oldalak direkt arra vannak, hogy megtévesztéssel pénzt húzzanak ki belőled.


A megtévesztés: a reggelés során az apróbetűs részben ott van, hogy egy évben ennyi meg ennyi euró. A németeket tudják ezzel szivatni, de Magyarországra nem tudnak utánad jönni. Szard le nyugodtan.

2010. máj. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!