Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ki tud folyékonyan németül?

Ki tud folyékonyan németül?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon szükségem lenne egy emberre aki le tudna nekem fordítani egy e-mailt. Nem értem..és valószínüleg valamit fizetnem kéne. SEGÍTSENEK!!!
2010. ápr. 10. 17:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim válasza:
Sziasztok!!!!!! Ma kaptam egy levelet postán!!!!! ettől a rohadddtt cégtől!!!totálisan kivagyok idegileg,tudom már sokszor írtátok,hogy nem kell betojni de azt hiszem most megint nagyon félek!!!!A levélben nem tudom mi áll,de nem is érdekell mert biztos az hogy fizessem be. Valakinek érkezett már ilyen levél:???Mit csináljak most kérlek benneteket aki tud valamit segítsen s.o.s!!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 A kérdező kommentje:
olvass vissza
2010. jún. 10. 15:10
 63/81 anonim válasza:
Vissza olvastam ,de POSTAI levelet nem ír senki!!!!!Én ökörbirka a saját nevem,címem adtam meg!A kérdésem az volt valaki kapott e már postán tőlük felszólítást!!!!!???????Azt tanácsolták kérjek segítséget a fogyasztóvédőktől,megtettem,ők tovább küldtek a nemzetközi fogysztóvédőkhöz! Ma felhívom őket???? Már 140 eurot kérnek!!!!
2010. jún. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=6mi3cB10suY

KÖNYÖRGÖM?NÉZZE EZT MEG VALAKI AKI PERFEKT NÉMET!!!!!!!!! ÉS ÍRJA LE MI VAN BENNE!!!!!!SOS!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=a1FTfWJ-iFc

HOPPÁ ITT VAN MÉG EGY!!!!!!!!!

2010. jún. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 A kérdező kommentje:
Hogy adhattad meg a saját címed ha 3 választható ország van, Németo.,Ausztria és Svájc? Nem tudom mit tehetnél, a mi mentségünk az, hogy IP-cím alapján a szolgáltató max az interpol-nak adhatja ki az IP cím tulajának adatait. De mivel te konkrétan már meg is adtad a címed...háát..fogalmam sincs. Mindenképpen írj ha történik valami, a fogyasztóvédők jutnak valamire. Hogy mások is tudjék mi történik ez esetben.
2010. jún. 13. 19:32
 67/81 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=a1FTfWJ-iFc


inkább ezt a videot nézd meg, még ha nem is tudsz németül ki tudod venni belőle a lényeget. Arról szól, hogy sokan jártak így, ezért utánanéznek a dolognak, elmennek a megadott címre és egy irodaház helyet egy olcsó bérháznál lukadnak ki, kérdezik a gondnokot, hogy miért nincsenek itt,a gondnok mondja, hogy tavaly október óta senki sem járt ott.

2010. jún. 13. 19:35
 68/81 anonim válasza:

Sziasztok!!!!

Mire jutottam!!! máris mondom!

Írtam a Frankfurtban élő barátnőmnek hogy nézze meg a youtube-os videókat!!! Következőket írta: Ez a cég náluk tök ismertek ott kinnt!!!Azt mondja sokszor vannak a tévében és hogy semmi képpen nem szabad fizetni és a felszólításokra válaszolni még ha ügyvédtől jön akkor sem!!!Egy ideig küldözgetik a felszólításokat de tudják semmire sem mennek ,bírósági ügy nem lesz belőle,mert csalás és lehúzás az egész!!!!!Nem csak magyarok de németek is áldozatul estek ennek a cégnek!!!!!!!Szóval ennyi nem megyek a fogyasztóvédőkhöz,hagyom az egészet a fenébe! bizonyítékul meg megőrzöm azt a levelet amit a baránőm írt erről!!!!!!JA! igen is sajnos választható volt magyarország!!! az egyik videón ott van az oldal ahol regiztem! ezek több oldalon ott vannak! két néven futnak :Opendowland,éa a top-of-software.de Köszi hogy elmondhattam!!!!!!!!!

2010. jún. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 A kérdező kommentje:
Mi is köszönjük!
2010. jún. 16. 14:09
 70/81 anonim válasza:

Megkérdezhetem, hogy valakinek volt-e azóta levele, e-maile, satöbbije?

Én is beleszaladtam ebbe a regisztrációba, és utólag megnézve láttam, hogy ahol regisztráltam, ott igen apró betűkkel, de ott van hogy fizetős.

Mindenem hamis volt, kivéve az e-mail címemet,meg ugye IP cím. (fenyegetőztek is azzal, hogy a hamis születési dátum bűncselekmény...)

Mondjuk én válaszoltam nekik,mert jól tudok németül... És nekem azt válaszolták, hogy mivel rákattintottam az aktiválólinkre, elfogadtam a feltételeket és fizessek vagy küldik az ügyvédi levelet... (kétszer is uezt válaszolták)


Lehet,hogy már mindenkinek csak egy butus emlék a dolog, én viszont most parázom, mert aktiválólink, mert írtam nekik és mert IP-cím.

Szóval sírva könyörgöm egy válaszért, mert holnapután van a határidőm...

2010. szept. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!