Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki angolos segítene ebben...

Valaki angolos segítene ebben a fogalmazásban? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Kezdő angolos vagyok, viszont aki helyesen megírná nekem ezt a fogalmazást, annak végtelenül hálás lennék. Előre is köszönöm :) Fontos lenne, és én az angol nyelvtant gyakran keverem -elrontom..

Dear Sir/Madam

Érdekelne az a nyári munka, amit hirdettek, hogy az óvodában lehetne gerekekre vigyázni . 19 éves vagyok, és még tanulok a ..... Gimnáziumban. Olaszul, Angolul, és persze Magyarul beszélek. Szabadidőmben futok, és szabadtéri programokon segítek.. XY-án élek, alig pár kilométerre ...-től, ezért az utazást is nagyon könnyen megtudnám oldani. Azért találom alkalmasnak magam erre a munkára, mert nagyon szeretem a gyerekeket, és nagyon jól szót tudok velük érteni, ill.jó a kommunikációs képességem, nyugodt, nyitott, és türelmes vagyok.A pénzt pedig amit kerestem a tanulásra és a tankönyveimre fordítanám a továbbiakban.

Please reply as soon as possible . contact me - my direct telephone number is…

Yours faithfully, XY

Előre is nagyon köszönöm, tényleg nagyon fontos lenne.



2016. jún. 6. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
cseppet túlzás beleírni hogy angolul beszélsz nem gondolod? a kezdő még messze van a használhatótól.. egyébként ha megírod, kijavítjuk.
2016. jún. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Te nem beszélsz angolul és nem jó a kommunikációs készséged. Magyarul is ügyetlenül fogalmazol.


Ha beleírod, hogy mire fogod költeni a pénzt, akkor én a munkaadó helyében abban se lennék biztos, hogy el tudsz-e önállóan jutni a munkahelyedre vagy anyukád fog hozni-vinni.

2016. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

NEM EGY IGAZI ÖNÉLETRAJZ/ÁLLÁSINTERJÚ.

SEHOVA NEM KÜLDÖM BE.

NYILVÁN NEM ÍGY ÍRNÁM BE, HA HIVATALOS LENNE.

Iskolába kell, de az egymillió feladat mellet, sajnos nincs időm ezzel ügyetlenkedni.

2016. jún. 6. 18:24
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
nincs időd? és nekünk van időnk más háziját megírni? kijavításra még szakítanánk, de ilyen nyíltan pofátlan ne legyél már
2016. jún. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát ha a véleményed leírására van... :)
2016. jún. 6. 18:37
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem ugyanannyi idő a vélemény leírása és egy házi, kisöcsi. Neked is volt időd begépelni a feladatot és itt válaszolgatni...
2016. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%

ráadásul azt elég pofátlanul téveXD

na mind1, ő kap majd rossz jegyet a lustasága miatt.

2016. jún. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Rosszakarókat nem kértem, pusztán azt, hogy valaki segítsen :) Kritikát úgyszintén nem. Aki nem akar-az nem segít, ennyi. Ha ti így nyugodtabbak vagytok, hát jó. És igen, elég bunkó és összecsapott módon lett megfogalmzva, teljesen egyetértek. De elhihetitek megvan rá az okom. A lustaság nem szül eredményt- így van, aláírom. Nem lustaságról van itt szó, hanem nem megy az angol. De megy helyette a töri-fizika-matek.

Mellesleg, kinek nem inge ne vegye magára ez esetben a kérdést. Ha nem akarsz vagy nem tudsz segíteni, továbbmész, ennyi.

Köszönöm, és mégegyszer elnézést a modorálatlan írásmódért,

2016. jún. 6. 20:53
 9/9 anonim ***** válasza:
na de amit mondtam is az elején. nem megy az angol.. annál biztos jobban megy hogy ne tudnál valamit összehozni. ha pedig azt megtetted, szívesen kijavítgatjuk neked, te is abból tanulsz :) az angolra úgyis szükséged lehet az életben :) nekem is volt ami nem ment, gyakorlással lehet rajta segíteni
2016. jún. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!