Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Használjátok-e az igen durva...

Használjátok-e az igen durva K. a a. d, kifejezést? Ha igen, miért és milyen célból teszed ezt?

Figyelt kérdés
Én nem provokálni akarok, de hallom időnként ezt a szép magyar megnyilvánulást. Mi kell ahhoz, hogy ezt kiváltsa?
2009. jún. 16. 21:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%

A 22:00-ás vagyok ismét. Ilyenkor nagyon szomorú vagyok, és meg is tudnám ütni az ilyen k.anyázókat, mert milyen példát mutatunk már az következő nemzedéknek? Mindig mi vagyunk a felelősek az utánunk következőkért, erre gondolni kéne.


Sejtettem, hogy a nem rondán beszélők Erdélyből jöttek.:)

2009. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
71%

én elég gyakran, és változatosan káromkodom.

Talán mert otthon sem volt ez tabu soha, de legfőképp sztem azért, mert tehetetlennek érzem magam, pl amikor felidegesítenek.

Már próbáltam magam visszafogni, de sajnos nem megy. Erre nem vagyok büszke, de ha elönti a sz@r az agyamat, ( már bocs =) ), akkor ömlik belőlem a káromkodás.



Talán így próbálom magam védeni, vagy nagyobbnak mutatni, mert sokan(családban) vissza sem mernek szólni emiatt.

2009. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért az dícséretes, hogy próbálsz róla leszokni. Próbálj meg káromkodás helyett érvelni inkább, nézd meg hogy meg fognak lepődni!! :)
2009. jún. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Németek nem tudnak káromkodni, persze, h nem értik.
2009. jún. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Max. tárgynak, de embernek soha. Egyszer még tinikoromban kicsúszott egy olyasvalakinek, akinek meghalt az anyukája. Szörnyen éreztem magam, bár az illető megértette, hogy nem szó szerint gondoltam, hanem rossz szokásból... De soha többet nem használtam. k. életbe, b. meg, hülye vagy, az igen, de k. anyád, azt nem szabad mondani........
2009. jún. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem ki szokott szaladni a számon, de nem döhből, hanem ha mondjuk kapok egy poénos, de mégis gúnyos megjegyzést valakitől. Az fel sem merül bennem, hogy ténylegesen az anyját szidjam. Ez már annyira beleivódott a köznyelvbe egy bizonyos embercsoportnál, hogy már nekem, ha anyáznak nem jut el az agyamig, hogy az anyámat szidják.
2009. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ja és írtad, hogy a német területen alig értették meg. Nekem egy német haverom mondta a következőt: Der Papst hat deine Mutter gefickt.(a pápa megba..ta az anyádat)Én meg ezt értettem meg alig. Előző voltam.
2009. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Embernek sose mondanám, bármennyire is akarom inzultálni (:

Viszont ha pl beütöm valamimet néha kicsúszik, de vigyázok, hogy halkan.

Utoljára az előbb használtam pl. Nagy itthon a hangzavar, szóval előkapartam fülest, beraktam, hangerő maxra, erre haverom pont hív telón és olyan frankón berezonált a fülhallgató, hogy azt hittem megsüketülök :D

2009. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én rohadt sokat káromkodok. De már így össze-vissza "mixelem" a káromkodásokat. Mondjuk én abból a fajtából vagyok, amelyiket úgy nevelték, hogy "ne káromkodj, b@zd+".... szal...
2009. júl. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Meg azért szerintem ez már inkább egy kifejezés, én z.B. nem arra gondolok, hogy az anyját szidom...
2009. júl. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!