Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szalagavatón hogy választják...

Bratilla kérdése:

Szalagavatón hogy választják ki azt a diákot, aki az osztályfőnök oldalán sétál?

Figyelt kérdés
Tudom, értelmetlen a kérdés, de képeken látom, hogy a tanárok mellett valamelyik diák sétál, de mi alapján választják ki? Ha mondjuk férfi a tanár, akkor az a lány megy vele, aki jelentkezik, akit ő választ, vagy névsor szerint az első? És ha az osztályfőnök nő, de van férfi osztályfőnök helyettes, akkor ők együtt mennek, vagy akkor is diákokkal szoktak?
2012. nov. 15. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen nem volt. De ezernyi mód lehet a kiválasztásra.
2012. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk én mentem az ofő mellett. Nagyon egyszerű oka volt: nekem nem volt párom, a többiek mind egymás mellett akartak menni. Én kilógtam a sorból köztük, tanulós voltam, de nem zavart, legalább annyi haszna volt, hogy elöl mentem, meg jól sikerült az érettségim.
2012. nov. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy OFF-olok, de...:

Utolsó: hogyhogy nem volt párod? Nem is akartál?

2012. nov. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem akartam. De páratlan létszámú volt az osztályunk az érettségi évében. Így is-úgy is egyedül maradt volna valaki, és a párok 2 perc alatt kialakultak. Így jött ki.
2012. nov. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én nem tudom, miről beszélsz, nálunk ilyesmi nincs. az osztály egymás mögött libasorban vonul be, az osztályfőnök van elől, és az osztály mellett jön valaki, akinél egy párnán a szalagok vannak.
2012. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!