Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szalagavatón a szalagot kinek...

Szalagavatón a szalagot kinek kell tűznie?

Figyelt kérdés
én ugy tudom hogy fiúnak lány, lánynak pedig fiú tűzi(bár az se para ha fiú fiúnak lány pedig lánynak tűzi).De az normálisabb nem ha ellentétes nemű tüzi ugye?
2013. febr. 9. 13:59
 1/7 anonim válasza:
most ilyen komolyan van? én úgy tudom,hogy az osztályfőnök tűzi fel.
2013. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez nem párzási rendezvény, az osztályfőnök szokta tűzni.
2013. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nálunk ugy van hogy a 12edikeseknek a 11edikesek tűzik
2013. febr. 9. 15:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Na de nem biztos, hogy a nemek aránya és a látszám azonos a két osztályban. 11/X és 12/X
2013. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de a kérdés az volt hogy ideális körülmények között melyik lenne a preferáltabb választás
2013. febr. 9. 18:36
 6/7 anonim válasza:
Hát nálunk annak idején az alattunk levő ugyanolyan tagozatos osztály tűzte, s mi kértük fel közülük azt, akit szerettünk volna, hogy nekünk tűzze. Harmadikosként nagy megtiszteltetés volt, ha egy negyedikes felkért. Volt rangja. Ma már nem kerítenek ekkora feneket neki, pedig nagy dolog ez. Én legalábbis így emlékszem vissza. Ó ha még egyszer 18 lehetnék...:))
2013. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az ofők szokták tűzni
2013. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!