Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek a hat éves lányoma...

Szerintetek a hat éves lányomat bevihetem még a férfi öltözőbe?

Figyelt kérdés
Szeretném úszótanfolyamra hordani, csak felmerült bennem, hogy ha bevinném a férfi öltözőbe, az mennyire lenne elfogadott, vagy hogy esetleg rá nem lenne rossz hatással?

2017. jan. 21. 18:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem nézetném vele vadidegen pasik farkát. Ha tanfolyamra megy, nem ő lesz az egyetlen leánygyermek, biztosan lesz valaki, aki segít nekik a női öltözőben.
2017. jan. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
6 évesen már én sem vinném be.
2017. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Én is jártam ilyen koromban apukámmal úszni:) Azt csináltuk, hogy előtte átöltöztem, így csak a ruhát kellett levenni, utána pedig zuhanyozni mentem a női öltözőbe, majd vagy a folyósón öltöztem fel(persze törölközővel, vagy pedig az öltözőben, úgy ahogy sikerült...
2017. jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Sok vàlasztásod nincs.Vagy beviszed,vagy te mész a női öltözőbe.

Az utóbbi kicsit necces.

Esetleg ha egy sarokba elvonulva öltöztök.Nem gondolom,hogy tele lesz pucér férfiakkal ilyen időben az öltöző.

2017. jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Miért vinnéd be az öltözőbe, vagy miért kellene bevinni? Nem értem! 6 éves a gyerek, könyörgöm, nem bölcsődés! Ha nem tud magában öltözni, akkor súlyos elmaradásban van a korosztályához képest, és akkor jobb ha nem viszed sehova.
2017. jan. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%

Hát meg nèzném én azt a hat évest aki egy strand után önnállóan letusol, alaposan megtörölközik,hajat fésül, megszárítja, vizes cuccot összeszedi....

Na neee!

2017. jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A kérdező azt írja, úszótanfolyamra vinné. Azt nyilván hasonló korú gyerekeknek hirdették, a szülőknek nem szokott kelleni bemenni, a szervezők gondoskodnak a gyerekekről már az öltözőben is.
2017. jan. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem attól függ, hogy

-Vannak-e idősebb férfiak az öltözőben, ha vannak, akkor nem kéne.

-Nehéz-e eligazodni az uszodában. Voltam már olyan helyen, ami kész labirintus volt, alig találtam meg a medencét, 6 évesen biztos bepánikoltam volna ott egyedül, annyira nagy volt.

-Át tud-e öltözni egyedül.


Esetleg az első pár alkalommal bevihetnéd a férfiba, vagy inkább elvihetné az anyukája, amíg megtanulja, hogy mi merre van, vagy valamelyik csoporttársa anyukáját megkérhetnéd, hogy segítsen neki. Egyébként amikor én jártam úszni, hordtak be a női öltözőbe ennyi idős kisfiúkat, még talán idősebbeket is, volt, akit éveken keresztül, pedig barátságos volt a hely, a hajszárításhoz pl. be se kellett menni az öltözőbe.

Ha egyedül öltözik át, akkor utána egyből nézd át a cuccát, hogy meg van-e minden, én elég gyakran felejtettem bent dolgokat, a jobbaknak gyakran lába is kélt, volt, hogy már akkor nem volt ott a drága úszódresszem, mire befejeztem a hajszárítást (pedig elég jó környéken volt az uszoda).

2017. jan. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem értem hogy az uszodákban miért nem gondolnak ilyen szitukra?!

És ez nem csak az uszótanfolyamokra igaz. Bármikor mehet egy apa a lányával vagy egy anya a fiával csak úgy fürdeni. Nekik nincs semmi normális átöltözési lehetőség.

2017. jan. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

En a mozgasserultek oltozejebe/Wc-be vinnem be. Anya vagyok, fiugyermekemet is odavittem be, mikor mar tul nagy volt a noi oltozobe.

#8-as, irja, ha idosebb ferfiak vannak bent, akkor nem. Elnezest, sajnos nem csak idosebb ferfiak a pedok, hanem fiatalok, sot nok is vannak boven beteg elmevel.

2017. jan. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!