Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért hiszik az átlag mostani...

Miért hiszik az átlag mostani tizenévesek, hogy ők többet érnek a többi embernél? Miért néznek le másokat mert más öltözködésben, kinézetben?

Figyelt kérdés

Miért hiszik azt h csak ők a jók, mert szépek, fiatalok, ők a valakik, a többi meg semmi?

Én 18 vagyok mégsem lettem ilyen... Mitől lettek ilyenek?

veled történt ilyen eset? Te is közéjük tartozol vagy csak áldozatuk vagy? Légyszíves mesélj róla, és olvasd el a többiek írását is(és okuljatok belőle h ez a világ szebb legyen mint most^^)


2008. okt. 30. 23:00
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
aki felhozta a 18 éves szobás dolgot legyen szives abbahagyni ez nem az a szoba és én irtam oda ezt a linket ott az volt a baj hogy az elején megtehetted volna hogy a szobád lefényképezed aztán meg mindent magadra vettél. és más nevében elkezdtél beszélne magadról e/3-ban és ezt a témát kérem lezárni... ez már más téma.. itt a télleg beképzelt emberekről van szó...
2008. nov. 1. 13:42
 12/36 A kérdező kommentje:

és ott nem az a lényeg amit ő gondol...

nem a ruha a léyneg bár én turkálóból öltözködöm... és vanmnak szintén oylan csajok akik pl kinaikba járnak és nem a ruha minősége teszi az embert...

mert pl van egy egész csapat csajszi aki szintén kinaiből vásárol és beállit egy párducmintás csizmába van és paszos farmerja akkor én már vesztes vagyok mert fius vagyok és előbb hordok egy sportcipőt iskolába...


itt az a legnagyobb baj hogy a fiatalok nem képesek a másikat elfogadni mint ugyanazon értékű embert. de mi abban a furcsa hogy valaki másképp öltözik? és ha zavar is miért kell kipiszkálni... én például folyton áldozat voltam 8 éves koromtól fogva..én nem hagytam hogy a fiuk tapizzanak, és én nem lettem ún. útszélő nő,


Am ha már sokan a médiára hivatkoznak itt van 1-2 video amit most tartanak nagy trendnek és példázzák a mai "nőt???":

http://www.youtube.com/watch?v=LE4Akokt4EQ

http://www.youtube.com/watch?v=YMuQtzYB3Lo


és ez nekem nagyon tetszik^^ mézzétek meg nagyon jó^^ : http://www.youtube.com/watch?v=Q4FamibkUH4


A viselkedés is érdekes téma, ugyanis nekem van egy kicsit egoistább barátom akiről addig nem tudtam mig úgy nem láttam ahogy néhány napja... amikor az osztályommal voltam akkor mintha valami nagy király lenne felvont orral majdnem ellökte osztrályársamat... észre nem tudom h észrevett-e de akkor nem hittem volna h ezt teszi...

2008. nov. 1. 13:57
 13/36 anonim ***** válasza:
95%
Én tizenöt vagyok, és nem nézek le senkit, csak a saját korosztályom menőcsajait. A 'menő' jelzős cinizmusból ragasztom rájuk, ők azok akik ki sem bújnak a D&G, meg hasonló csilli-villi cuccaikból, együtt járnak pisilni, stb... Én egy 'kis senkinek' számítok, aki MSN-en minden mondatát nagy betűvel kkezdi, és nem jelzi minden második szavát valami p*csás smiley. És tudok írni, nem ilyenekkel menőzök, hogy "yoh", "naon", duplavé használata sima helyett, stb... És nem úgy veszek ruhát, hogy na, menjünk be egy márkás üzletbe, hanem megnézem, tetszik-e a ruha, és hogy áll rajtam. Ezen kívül még beszélni is tudok, nem sejpítek, és nem vihogok hülyén ha egy jóképű tanár hozzám szól. Bizonyára bennem van a hiba.
2008. nov. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Rám gyakran mondják, hogy különleges vagyok, de csak azért mert Piafot és Kovács Katit hallgatok és gőzöm sincs a mostani "zenékről". Nem értem miért az a fő szempont náluk, hogy kinek mi a "stílusa". Eleve ezt a szót sem értem, hogy stílus. Én én vagyok és nem egy "tucatgyár" végterméke. Pl. Benkő Dániel Benkő Dániel és nem egy stílus. Remélem érted mire utalok. Nem tartom magam felszínesnek, nem szoktam külsőről ítélni, mint ebben a korban a nagy többség. Én nem dohányzom nem járok bulizni, nem iszok, sose voltam részeg és nem is akarok az lenni és a tényleget ténylegnek és nem "téllegnek" írom... Teszem a dolgom tanulok, segítek otthon néha elmegyek színházba vagy moziba. Nekem ez a normális. 17 éves lány voltam.
2008. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
a stilus az ahogy kifejezed magad beszédben öltözködésben viselkedéseddel és egyéb dolgokban... :) mindnekinek van egy egyéni stilusa...
2008. nov. 1. 14:13
 16/36 anonim ***** válasza:
65%
akkor anyádról ihlették ezt a kérdést....
2008. nov. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
67%
az volt a baj h ott voltam a képen..szörnyű,kajakra...mekkora bűnt követtem el,jézusom...és szoktam E/3ban beszélni magamról,ha beszólnak...
2008. nov. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

És soha ne beszélj magadról E/3-ban én legutóbb 14 éves koromban csináltam.

az anyámat meg ne szidd, megértetted? neked sem esne jól ha a te anyád szidnák ugye?

Nőlj már fel és hagyd már ezt a témát.!!! Ne rágódj rajta...

Megtörtént, elmúlt... Nem tudsz már rajta változtatni...

Most nem erről van szó és ehhez a témánál ezzel egyáltalán nem segitesz.

2008. nov. 1. 15:16
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
de leírtam h engem h beskatulyáztak azért plázacicának,mert ott voltam a képen,és nem vagyok ronda!és rögtön mondták h nagyképű ribi vagyok,a kinézetem alapján!
2008. nov. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
senki sem ronda... értetted? és szállj már le erről a kérdésről a lényeget ott is elmondtam h a kérdéssel kapcsolatos fotókat mutasd ne magad... mindent magadra veszel és fáj az igazsság szia...
2008. nov. 1. 16:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!