Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért hiszik az átlag mostani...

Miért hiszik az átlag mostani tizenévesek, hogy ők többet érnek a többi embernél? Miért néznek le másokat mert más öltözködésben, kinézetben?

Figyelt kérdés

Miért hiszik azt h csak ők a jók, mert szépek, fiatalok, ők a valakik, a többi meg semmi?

Én 18 vagyok mégsem lettem ilyen... Mitől lettek ilyenek?

veled történt ilyen eset? Te is közéjük tartozol vagy csak áldozatuk vagy? Légyszíves mesélj róla, és olvasd el a többiek írását is(és okuljatok belőle h ez a világ szebb legyen mint most^^)


2008. okt. 30. 23:00
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
...hogy valaki 3 napja ezen rágódjon
2008. nov. 1. 16:17
 22/36 A kérdező kommentje:
és nem a kinézeted alapján vagy ribi... hanem amiket irtál... és mert kritizálod a másik szobáját, szidod az anyját... légyszives ide ne irj többet, utoljára kérem
2008. nov. 1. 16:18
 23/36 anonim ***** válasza:
39%
közöd h hova írok???én se kértem h szóljál be!rajta voltam egy képen és akkor rögtön plázaribi...hát anyátok az a kedves...
2008. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
38%
még én ihlettem ezt a kérdést....hát akkor híres vagyok!:P am kakilok rád,meg mkire aki beszólt!
2008. nov. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
nah az ienféle emberekről beszélek... vélemény?
2008. nov. 1. 17:05
 26/36 anonim válasza:
83%

A vélemény: nevetséges, de felsőfokon Hozzátéve elég kellemetlen olvasni, hogy valaki veszekedésre és sérelmek újboli emlegetésére és hiányosságainak, problémáinak kitöltésére használja ezt a kérdést, ezzel zavarva mindenkit, sőt 1-2 kijelentés meglehetősen provokatív és sértő.. ezért nem kitiltás jár? LOREÁL..mert megérdemelné...

Rám is mondták, hogy különleges vagyok, és éppen azért mert én sem vagyok bunkó és lenéző a kevésbé divatos "ronda" emberrel is ugyanúgy elbeszélgetek, mint egy jóképűvel. Sok embernek igaza van én is hasonlóan vélekedek erről az esetről, a körülöttem élő tinik is egyre csak rosszabbodnak.. külsőségek alapján itélik meg az emberek egymást. Ám ennek lehetnek érzelmi hátterei is. Lehet az, hogy meg akarnak felelni másoknak és csak igy érhetik el. Vagy úgy gondolják ez a siker titka. Ha nagyobbnak mutatják magukat, felsőbbrendűeknek úgygondolják, akkor mások is elhiszik, hogy azok. Már a TV-ben is a megkülönböztetésről szólnak a dolgok.. Sokféle lehetőség van...

Én nagyon sajnállak, h áldozatnak érzed magad, hidd el nem olyan rossz a helyzet.

2008. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy miért baj, ha külsőről ítélnek? Szerintem ez tök normális. Mert az az első, amit az ember meglát, és az az első inger. Pl. ha látok valaki olyan miniszoknyában, ami lehetne öv is, és van rajta 20 kilo plusz, és illegeti magát a suliban, akkor én azt nem tartom normálisnak.

Viszont ha valaki visszafogottan öltözködik, sulihoz illően, akkor tök mindegy, hogy honnan s fenéből szerzi meg a ruháit. És nem néznek le...csak nem vesznek észre, és szerintem inkább ez bánt, és ezért gondolod, hogy lenéznek. Amúgy meg nem mindegy, hogy mit gondolnak rólad? Hisz nem is barátkozol meg szórakozol velük együtt vagy valami...akkor meg...minek ilyenekkel törődni?

Mert nekem ennek az egésznek olyan szaga van, mintha lenne benned egy olyan..."irigykedés", de tudod te is, hogy nem kellene, ezért magadnak sem vallod be. Ez eszed a helyén van, és nem tudod, hogy a szíved miért nem. És ez tök természetes, már az őskorban is így volt. AKinek nagyobb bunkósbotja volt, azt irigyelték, pedig tudták, hogy a kisebb is elég jó. Ilyen az ember...

Hja, és nem nől hanem nő. A nől tájszólás.

2008. nov. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

bocs... tájszólásos vagyok... méghozzá dunántúli^^

Am kösz... de sajnos ez nem irigység, ha úgy kezelnek mint egy leprást... és sajnos van ilyen 1-2 ember aki ha rádnéznek sajnos nem egy embert látnak benned.. kaptam én már mindent.. belémkötöttek, ha véletlen hasonló ruha volt rajtam akkor utánzós voltam ha olyan volt ami neki tetszik akkor folymatosan nézte de közben meg fikázta...

és egyből azzal jönnek hogy én ronda vagyok, ha próbálok velük kommunikálni szószerint végignéznek rajtam, majd fanyarodva elfordulnak jelezve h nem állnak szóba velem. Pedig kedvesen szólok...

Kinevetnek mert bőszárú nadrágot hordok nem miniszoknyát. és sportcipőt a magassarkú helyett, és férfi pulcsit a hidegebb időkre, h ne fázzon fel a vesém ezért lenéznek.. szted ez normális és csak irigy vagyok?

2008. nov. 1. 18:26
 29/36 anonim válasza:
100%
szerintem is hülyeség a ruha alapján való ítélkezés, egyáltalán nem attól függ. másrészt meg a gucci-cicákat a többiek teszik menővé, mert azt gondolják róluk, hogy menőnek képzelik magukat és lenézik a többieket, ezért máris utálják őket, sőt gyorsan megpróbálják 'megelőzni' őket a lenézéssel, és ördögi kör az egész.
2008. nov. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
62%
épp az olyanok ítélik el a csinos embereket,akik irigyek!
2008. nov. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!