Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az ateizmus egy tündérmese...

Az ateizmus egy tündérmese azok számára akik félnek az örök fénytől. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2021. jan. 25. 21:42
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
93%

Forrasok: evszazadokkal kesobbi, hallomas alapjan leirt dolgok.


Targyi bizonyitekok: nincsenek ilyenek, hacsak nem a random olasz templomban orzott, 'biztosan onnnan van mert mink itten ugy hisszuk' Jezus keresztjerol szarmazo szilankok es az amugy bizonyitottan hamis torinoi lepelrol van szo.


Van meg valami?

2021. jan. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 A kérdező kommentje:
Stfu
2021. jan. 26. 08:41
 43/69 anonim ***** válasza:
22%

"Az ateizmus egy tündérmese azok számára akik félnek az örök fénytől. Ez igaz?"

Részben igaz. Nem mindenki a "fénytől" való félelem miatt ateista. Vannak, akik az egójukat isteni szintre emelnék, és nem bírják elviselni, h nem ők az istenek, és ebbe inkább belepusztulnak

2021. jan. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 A kérdező kommentje:
És persze nem mernek örökké élni.
2021. jan. 26. 09:06
 45/69 anonim ***** válasza:
91%
Na, abba is hagyhatjuk, ujabb hulyegyerek aki unatkozik a digitalis oktatas alatt. STFU?Edesanyaddal beszelsz igy, kispajtas, amig szajon nem ver.
2021. jan. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 A kérdező kommentje:
Vele nincs bajom, mert ő is hívő. Ha a sztárok is hülye gyáva hívők, akkor nekik is mondod. Ha én hívő gyáva és hülye vagyok, akkor ők is.
2021. jan. 26. 09:51
 47/69 anonim ***** válasza:
100%

"Nem érdekel. Van Isten. Ebben biztos vagyok."

Akkor mivolt az az 50%? (#19-20)


"Forrásokról és tárgyi bizonyítékokról hallottál?"

Jézus (mint konkrét személy) létére csupa olyan írás szolgál bizonyítékul, amit minimum egy emberöltővel később írtak le. Kortárs írás egy sincs róla. Tárgyi bizonyíték alatt nem tudom mit értesz. Azokat a szilánkokat, amik elvileg Jézus keresztjéből származnak, és ha mind összeraknánk, már kb. három ház kijönne belőlük?


Kérdező, neked valójában mi a problémád? Milyen választ akarsz hallani? Komolyan filózok, hogy vajon miféle trauma vagy frusztráció hajszolt téged ebbe a kérdésnek álcázott provokációba. Vernek a suliban? Vagy a szüleid nem vették meg az elektromos kismocit, és úgy gondoltad, hogy ha itt fröcsögsz, akkor majd jól visszavágsz a világnak? Vagy alapból ilyen Maugli vagy? Te nevezed magad hívőnek? Szerintem azt sem tudod, mi az.

Léptem. (Don't feed the troll.)

2021. jan. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább az ateisták hagyják békén a hívőket. Több ezer éve amikor Jézus felment a mennybe még tudományos tény volt Isten létezése. De mióta va a felvilágosodás és a természeti törvényeket felfedeztétek, azóta már nem! Köszönöm szépen az ateistáknak az atomokat, fegyvereket. Az ateizmus is káros, nem csak a hit.
2021. jan. 26. 10:41
 49/69 anonim ***** válasza:
89%

"Szerintem inkább az ateisták hagyják békén a hívőket."

Oké, de akkor te miért irkálod ki az ateistás kérdéseidet? Vagy a hivőknek nem kell békén hagyniuk az ateistákat, csak az ateistáknak a hivőket?


"Több ezer éve amikor Jézus felment a mennybe még tudományos tény volt Isten létezése. De mióta va a felvilágosodás és a természeti törvényeket felfedeztétek, azóta már nem! Köszönöm szépen az ateistáknak az atomokat, fegyvereket. Az ateizmus is káros, nem csak a hit."


Tehát te piszkálhatod, provokálhatod az ateistákat, de az ateistáknak békén kell hagyniuk a hivőket? Nem dolgozol te kicsit kettős mércével?

2021. jan. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
15%

"Forrasok: evszazadokkal kesobbi, hallomas alapjan leirt dolgok."

Ezt hívják történelemnek :) Tehát akkor semmilyen személy nem létezett, akinek nem maradt fenn tárgyai, illetve DNS minta, hogy a tárgyról vett DNS mintát összehasonlítsuk a saját DNS-ével. Huh, okos.


"Több ezer éve amikor Jézus felment a mennybe még tudományos tény volt Isten létezése"

Ma is az

2021. jan. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!