Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Németh Sándor tényleg önjelölt...

Németh Sándor tényleg önjelölt tanító?

Figyelt kérdés
Már sokaktól hallottam ezt, lehet benne valami.

#Hit Gyülekezete #Németh Sándor #önjelölt tanító #tévtanító
2023. ápr. 23. 13:30
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
86%

"Németh Sándor 2000 éves már, s ennyire jól tartja magát?"

:)

2023. ápr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

#10

Ez pontosan hogy történt, milyen tanúi voltak mindennek? Jézusról nem azt írja a Biblia, hogy csak az idők végén tér vissza? Hogy jelölte akkor ki?

2023. ápr. 23. 18:48
 13/30 anonim ***** válasza:
11%

12 Szerinted a világ egyik legnagyobb prófétája Dereck Prince "véletlenül" járt Magyarországon-Bp-en, és "véletlenül" kente fel kézrátétellel Németh Sándort?


Nincsenek véletlenek.


A Pásztor gyümölcsei meg beszélnek helyette. Értem is imádkozott már személyesen kézrátétel által. Ahogy Georgisz is, és a családomért is.


22 éve tértem meg, azóta is az Úrban vagyok, és nem ülök elől, nekem tökéletes hátul is, de akár a lelátón, de egy lépcsőn is.. de még az előcsarnokban is..

2023. ápr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
11%
13+ Németh Sándor még a nevemet sem ismeri, Georgisz már igen, de Isten ismeri az övéit..és NBémeth Sándor az én Pásztorom a Mindenható Isten alatt.
2023. ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
19%
*Németh Sándor
2023. ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

"Szerinted a világ egyik legnagyobb prófétája Dereck Prince "véletlenül" járt Magyarországon-Bp-en, és "véletlenül" kente fel kézrátétellel Németh Sándort?"

Hol szerepel a Bibliában ez a Derék ember? Én inkább csak a Bibliai prófétákban hiszek, Mohamedet se fogadom el, ahogy ezt az általad említett ürgét sem.


De tegyük fel, ő kente fel, őt ki kente fel?


"NBémeth Sándor az én Pásztorom"

Az én Pásztorom pedig inkább Krisztus, a jó Pásztor :)


Amúgy lehet a dalai láma is imádkozik érted, ha megkéred, a kérdés szempontjából nem releváns. Ugye azt kérdeztem, hogy önjelölt tanító-e, ha nem, akkor ki jelölte ki a tanításra.

2023. ápr. 23. 19:01
 17/30 anonim ***** válasza:
0%

"Hol szerepel a Bibliában ez a Derék ember? "


Talán mielőtt egy ilyen témában kérdezel, nem lenne számodra helyesebb, ha mielőtt kérdezel előtte a Bibliból tájékozódsz? Talán az Újszövetséget ha kinyitod, egyből rá fogsz jönni, hogy is működnek a dolgok, és utána mire valami minimális információd van, utána kérdezel, vagy utána mersz olyat megkérdezni ami egy másik ember megkérdőjelezése, mert van némi ismereted.



Mit kérdőjelezel meg amikor nem vagy tiosztában még a minimális információval? Szerezd meg az információt, tapasztalj, és utána kérdőjelezz meg bármit.

2023. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
59%

"Talán az Újszövetséget ha kinyitod, egyből rá fogsz jönni, hogy is működnek a dolgok"

Kinyitottam. Nem találtam. Akkor?

2023. ápr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Hogyne ismerném a Bibliát, sőt olvastam is, ezért kérdezem.


"Számos hamis próféta fellép, és sokakat tévedésbe ejtenek."


"Óvakodjatok a hamis prófétáktól, akik bárányok képében jönnek hozzátok, belül pedig ragadozó farkasok."


Jézus nem mondta, hogy utána jönnének még igaz próféták. Bár a mormonok is abban hisznek, amiben te.

2023. ápr. 23. 19:30
 20/30 anonim ***** válasza:
18 Apostolok cselekedeteit kezd el.
2023. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!