Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha Isten végtelen akkor...

Ha Isten végtelen akkor végtelen univerzumot is hozott már létre gyakorlatilag minden verzió megtalálható és minden emberből gyakorlatilg végtelen található? Belőled és belőelem is sok él a multiverzmban aikkel majd találkozni fogunk a mennyországba?

Figyelt kérdés
Nekem volt egy álmom, hogy Isten olyan szinten végtelen, hogy gyakorlatilag számtalan univerumot hozott már létre ahol van olyan is ahol Ádám és Éva nem bukott el és nagyon sok olyan van ahol elbukot, gyakorlatilag belőled belőlem is él egy másik ugyanilyen ember egy másik univerumba mult és a jővőnk is előre megvan yrva gyakorlatilag ezek az emberek irják a jövőben a mi életunket ami velunk történi az mind egy másik velem történt vaahola multiverumba, én tudom e lképzelnia végtelen Istent. És ti hogyan képzelitek Isten végtelenségét

márc. 11. 09:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok én sokat foglalkoztam az egész Bibliával, mítosszal és az derült ki sajnos, hogy linkre csinálták meg a Bibliát.

Sajnos pont, hogy az a szívás, hogy az egész link ígéret.

És sajnos pont, hogy az a szívás az egészben, hogy ha meghal bárki is, pont hogy a mennyország és pokol helyett, a 2 hely közül, pont az üres semmibe fog bele kerülni mindenki.

Sajnos a mennyország és a pokol csak link ígéret volt.

Ez a baj, hogy sajnos linkre csinálták a Bibliát.

De amúgy sok gonoszság és rosszindulat van az emberiség ellen, a háború is azért van, hogy az embereket ritkítsák.

ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!