Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Úgy érzem Jézus új megtestesül...

Úgy érzem Jézus új megtestesülése vagyok. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 01:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Akkor most mi a kérdés? Az, hogy Jézus megtestesülése vagy, vagy pedig az, hogy lehetséges-e ezt érezned? Mindkét eset lehetséges; össze szokták gyüjteni az ilyen embereket, nehogy a társadalom puszta irigységből megfeszítse őket. Egyes helyeken elég szép csoportok szoktak összejönni Napóleonokból, Jézusokból, vérfarkasokból...
2009. jan. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Menj el orvoshoz. Ő majd átirányít a megfelelő emberekhez.


Ha az lennél, akkor szerintem nem ilyen oldalakra írogatnál... NEM VAGY AZ.

2009. jan. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Én megközelíteném a dolgot másfelöl. Nincs olyan hogy nem lehetséges. De miért lennél az? És igen, elég nyilvánvaló hogy ha ő lennél nem lennének kétségeid! Szóval Jézus azért nagy dolog ám! És egyébként is ha hihetünk a Bibliának amikor Jézus újra közénk jönn akkor lesz az Armageddon, és nem emberi testben jön vissza hanem megtartja Isteni mivoltát! Ha meg nem hihetünk a Bibliának akkor az a személye akinek hiszed magad soha nem is létezett!
2009. jan. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
55%
Az attól függ... Miért érzed ezt? Történt valami?
2009. jan. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Te inkább bolond vagy!
2009. jan. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Lehetséges, de akkor nem kételkednél, függetlenül attól, hogy az emberek hisznek-e neked vagy nem. Jézus se kételkedett, hanem tette a dolgát.
2009. jan. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Igen, lehetséges, csak az a probléma, hogy rajtad kívül még pár ezer ember ezt hiszi magáról a világon. Ők általában mindenféle elmegyógyintézetek lakói. Úgyhogy kérlek, a nagyközönség előtt tartsd titokban krisztusi mivoltod, különben te fogsz rosszul járni. Jó esetben csak röhögnek rajtad, rossz esetben nagyon kedves pszichiáterek kezébe fogsz kerülni, akik azt gondolják, hogy leszedáló drogokkal ki lehet irtani belőled ezt a téveszmét. Ennek vége pedig az lesz, hogy a gyógyszerek miatt valóban elmebeteg leszel. Ha ez neked jó...
2009. jan. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Mindazért nem lehetsz..amit már előttem felsoroltak.

(Nem lehet minden.....elképzelni lehet mindent, az más.)


De túl sok embertől ne kérdezgesd ezt..mert lesz aki igent mond :)), elhiszed majd..utána majd te is mondod....mégtöbb ember mond igent....végül lesz egy csoport...amit majd őrült szektának hívnak. S:)

2009. jan. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges. Kb. annnyi az esélyed rá, mint hogy Odinnak legyél a megtestesülése. (Pontosabban arra kisebb az esélyed, mert az én vagyok! ;D )

Egyébként meg isten hozott a zárt osztályon! :))

2009. jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Napóleon kiment a divatból?
2009. jan. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!