Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Úgy érzem Jézus új megtestesül...

Úgy érzem Jézus új megtestesülése vagyok. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 01:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó előttinek: nem lehetsz Odin megtestesülése, mert míg Krisztus meghalt, Odin élt, él, és élni fog! :) :D

Éljen az Ásatrú! :)

A kérdezőnek már válaszoltam, az offot nézzétek el nekem.


Tényleg, hová tűnt Napóleon, Jeanne D'Arc és Julius Caesar? Szívesen elbeszélgetnék velük... Szóval, jelenkori Caesarok és Szent Johannák, írjatok privátot, légyszi! :)

2009. jan. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Tényleg, hová tűnt Napóleon, Jeanne D'Arc és Julius Caesar?"

... itt vagyok.

:)))

2009. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Kovács Pál ***** válasza:
79%

Helló fiam. Itt isten beszél.

10 másodpercet kapsz, hogy visszatakarodj a Mennyországba! Péter már megint elhagyta a kulcsait.

És ha már úgy is ott vagy, hozz egy kis bort meg kenyeret.

:D

Amúgy szerintem kár volt ilyen hülyeséget kérdezned, és csak foglalni a drága bájtokat.


Ha viszont komolyan kérdezted, hát elvileg Jézusnak lesz egy második eljövetele, és én mindig is úgy éreztem, hogy valaki közülünk lesz az. Hiszen akkor nyilván újra testben kell megszületnie nem?

Szóval ki tudja, lehet hogy Jézus már köztünk van, és egy nap Isten fel fogja nyitni a tudatalattiját, és közli vele, hogy itt az idő, hogy vezesse az Armageddoni csatát.

Valami ilyesmi lesz szerintem.

De ha te vagy Jézus, remélem foglalsz nekem egy jó helyet ott fenn, ugye?

2009. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
35%
nem, nem lehetsz, mert én vagyok.
2009. jún. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Jíííííííííí komon!
2009. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hogy lehet hinni ilyenekben???

XD

(bocsi az off-ért..)

2010. jan. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nem lehetsz az új megtestelülése, mert Ő még most is él. Szokatlanul hangozhat, de ez az igazság.
2010. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

te a saját magad megtestesülése vagy kedves kérdező, de attól függetlenül mindenki lehet "Jézus", csak akarni kell...

üdv

25/F

2010. ápr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!