Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért akarnak a keresztények...

Miért akarnak a keresztények megtéríteni engem? Nem nekem van rá szükségem!

Figyelt kérdés

Menjenek börtönökbe, cigányokhoz, politikusokhoz, bűnözőkhöz!

Hát nem nekem van rá szükségem, hogy megtérjek!! Én szinte ugyanolyan elvek szerint élek, csak az különböztet meg egy hívőtől, hogy vasárnaponként nem járok templomba.


2011. máj. 10. 12:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

ki bánt téged! majd adok én neki! csihi-puhi!


btw- börtönpasztoráció, cigánypasztoráció van,

vért izzadnak vele, akik ezzel foglalkoznak

nem úgy működik a világ, hogy amiről nem tudsz, az nincs

2011. máj. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
tudok róla, hogy van, de ne rám pazarolják az energiájukat
2011. máj. 10. 12:28
 3/23 anonim ***** válasza:
szerintem akikről te beszélsz azok a jehovások, mert sima katolikusokat vagy evangélikusokat még nem láttam házalni járni
2011. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
35%
Azért hogy vasárnaponként járjál templomba :)
2011. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
37%
"Nem nekem van rá szükségem!" - hát nem is. NEKIK van rá szükségük, hogy térítsenek, ahogyan RÁD is szükségük van. Hát persze, hogy meg akarnak téríteni. Ilyenek ezek a hittérítők, bármelyik felekezethez is tartozzanak. Valójában a saját hitük gyengesége okozhatja ezt. Hiszen akinek erős a hite, de valóban, azt nem zavarja sem a másik ember, sem a másik hit.
2011. máj. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
Ne mondd azt hogy attól lesz valaki hívő hogy jár vasárnap templomba. Az is fontos de ennél sokkal többet kell tenni.
2011. máj. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
28%
Azért akarnak megtéríteni, hogy támogasd az egyházat, dobáld a pénzt a perselybe, vegyél tölük Bibliát meg Hozsannát és az 1% felajánlásánál is jussanak eszedbe. Amúgy engem nem érdekelnek. Elmondja mit akar én meg udvariasan közlöm, hogy nem élnék a lehetöséggel, de azért köszönöm.
2011. máj. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
nem azt mondom, hogy attól lesz, hanem azt mondom, hogy engem meg őket, kb. csak ilyen formaságok különböztetnek meg
2011. máj. 10. 13:03
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább a Jehovásokra gondolsz, keresztényeket én legalábbis még nem láttam házalni.
2011. máj. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

egészen biztos, hogy a Jehova tanúi szekta üldöz.

Ketten járnak: mosolyogva állítanak meg, és hamarosan közlik, itt a világvége. Köszönd meg, és mondd, nem érsz rá.

(A történelmi egyházakat meg mellőzzük az ilyen események tárgyalásánál, közük nincs hozzá.)

2011. máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!