Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az önkielégítés az bűnnek számít?

Az önkielégítés az bűnnek számít?

Figyelt kérdés
15 éves református lány vagyok. Tudom, hogy sok ilyen kérdést tettek már fel, de még mindig nem tudom eldönteni ezt. Főként olyanok válaszát várom, akik jól ismerik a vallást.
2012. jan. 28. 21:35
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Off:


Az egy dolog, hogy a kérdező főleg keresztények válaszát kérte; az meg egy másik, hogy erre már az egyik válaszoló is felhívta a figyelmet. De hogy ezek után még van, akinek akkora az arca, hogy ezeket figyelmen kívül hagyva olyan véleményt írjon, ami a világiak között is sokaknál kicsapná a biztosítékot... Plusz az oldal szabályzatát is figyelmen kívül hagyva sértegeti a kérdezőt...


Nagyon szeretném tudni, hogy mit keres még itt az előző (40. sz. alatti) válasz... Nem gondolom, hogy ha bármelyik moderátort illette volna ilyen jelzőkkel a válaszoló, azt jó néven vennék tőle.


Elnézést az offért.

2012. febr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
66%
Én megmondom őszintén, nekem is sok gondot okozott ez a téma. Arra a következtetésre jutottam, hogy az én esetemben bűn, mivel lelkiismeret furdalást érzek utána, és valahogy bűntudat támad bennem. Ez egy módja annak, hogy rövid idejű örömöt szerezzünk magunknak , Isten a nemi életet házasságon belül rendelte, nem egyedülállóknak. Hidd el, ha kitartasz és ellenállsz a kísértésnek, akkor majd egy napon belátod, hogy helyesen döntöttél, és a majdani férjed nagyon értékelni fogja ezt, és még jobban fog szeretni.
2012. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
A tisztatalansag kategoriaban tartozi,ami bünt jelent.
2016. jan. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:

#4

Édesapám és édesanyám 10 évig nem szexelt házaságban

2020. júl. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!