Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért gyűlölik Sátánizmus?!

Miért gyűlölik Sátánizmus?!

Figyelt kérdés

Mint Sátánista kérdem a nagyérdemű publikumot!

Egyesek, miért Csak a keresztyének által meghamisított, és elferdített képet képesek csak meglátni, ha felmerül az a kérdés: mi is az, hogy Sátánizmus?!

1: A Valódi és ismétlem Valódi Sátánizmus, már több ezer évvel a kereszténységnek nevezett betegség előtt is létezett. Ugyan, akkoriban még Sátánt és a többi Istent/Démont más nevekkel illették.

2: Ebben a vallásban, nincs vér illetve állat áldozás! Ugyan vannak olyan szervezetek akik magukat Sátánistának vallják, de ők a kereszténység által megalkotott és elferdített Gonoszban hisznek ami egyenlő a kereszténység valódi természetével. (ha valaki nem értené, itt a magyarázat: Kedves keresztények, mivel tudjátok megmagyarázni az elmúlt kétezer év alatt elkövetett vérengzéseket amiket, a ti istenetek nevében követtek el, vagy az inkvizíciót, ami ártatlanok ezreit küldte máglya halálra?) Ezekhez a csoportokhoz általában olyanok csatlakoznak akikben, már eleve ott van a gonoszság, szadizmus, és így keresnek mentséget/okokat a tetteikre. + Ezzel még a kereszténység kezére is játszanak, azáltal, hogy Sátán Atyánk rossz hírét terjesztik!

3: Vannak a divat Sátánisták akikről inkább nem akarok beszélni.

Na a mondandóm lényege az lenne, hogy bárki aki elég erőt érez magában, az jöjjön, és mondja el a saját véleményét a dolgokról, De csak akkor ha hajlandó belemenni egy kis hitvitába. Persze a kulturáltság keretein belül!


2012. febr. 12. 20:52
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
83%

"Félni, visítozni a kereszttől? xD ugyan ez hazugság!"


A koptok kereszttel szoktak ördögöt űzni. Itt van egy beszámoló erről:

[link]


"Ha valakit érdekel szívesen elmesélem annak az élményem, ami egyáltalán nem volt rossz!"


Engem érdekel az élményed, légy szíves meséld el hogy pontosan hogy történt ez.


"Sőt! Nagyon jó érzés volt. (Ezért mondtam, hogy talán találkoztatok vele, hogy tudjátok? Mert mi bármikor tudunk találkozni tanító és vezetőinkkel, köztük Atyánkkal is!)"


Elhiszem hogy bármikor tudsz velük találkozni. Ez a legfőbb különbség a mágia és az ima között. Az imádkozó imádkozik és Istenre bízza hogy hogyan és miként válaszol, aki pedig varázsol az úgy gondolja hogy a saját erejéből dolgozik és ezért az mindig működni fog. Nekem a Szentlélek-keresztség után volt egy misztikus élményem amikor a Szentlélek betöltött. De ez nem akkor történt amikor imádkoztam érte hanem hónapokkal később, akkor amikor Isten úgy döntött hogy eljött az ideje. Ez azt hiszem azért volt így hogy Isten megmutassa hogy nem az számít hogy én mit hogyan teszek hanem az hogy Ő mikor dönt úgy hogy cselekszik.


"Teljes béke, nyugalom, és szeretet érzése fogott el."


Tényleg szeretetet éreztél? Ebben biztos vagy? Én eddig úgy tudtam hogy a gonosz lelkeket többek között arról lehet felismerni hogy szeretetet nem képesek adni.


"Az angyalok szokása úgy megszállni valakit, hogy nincs tudatában, és mindössze mindenféle fura dolgok történnek vele! Majd mikor jön a nagy "ördögűzés" valójában az angyal nagy drámaian elhagyja az áldozat testét. Az, hogy miért gyógyítanak meg, stb az azért mert magukat állítják így be a jó, rendes, csupaszív lényeknek, de eme szép álca, csúf belsőt takar!"


Szerintem ha most eljönnél egy olyan helyre ahol imádkoznának érted akkor Te is azokat a tüneteket produkálnád amiket szerinted Isten angyalai megtévesztésből elszínészkednek. Pesti vagy? Kíváncsi lennék mi történne ha bemennél egy Szentségimádásra. Ne érts félre nem bántásképpen mondom de ha van benned valamilyen démon akkor az valószínűleg nem nagyon bírná.


"Ha valakit megszáll egy Démon, akkor ő annak teljes tudatában van, és nem kap rohamot, nem ájul el, stb!"


Te feltételezed hogy a démon mindig ugy viselkedik ahogyan Te azt tapasztaltad. De szerintem amit Te tapasztaltál az nem az igazi arca a bukott angyaloknak. Hiszen ha Te együttműködsz velük akkor nem okoz neked semmi rosszat (legalábbis egy ideig).


Még egy dolog. Az életedben tapasztaltál változásokat azóta hogy ilyesmivel foglalkozol?

2012. febr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
47-esnek: van egy még jobb ötletem. Írd meg nekem privátban a címedet és küldök neked ingyen egy Szent Benedek-érmét próbáljuk ki, ha Neked van igazad akkor a démonokat ez egyáltalán nem fogja zavarni. (Szerintem fogja mert ez egy áldott tárgy aminek erős ördögűző hatása van.)
2012. febr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:

#52-es: megírnád nekem (akár privátban) azt az élményedet? :)

Engem nemsokára keresztelnek,és kíváncsi vagyok! Köszi!

2012. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
53.-asnak: küldtem üzenetet!
2012. febr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
82%

Ha eljönne hozzánk az az ember, aki szerint a démonok barátságosak, sőt, be is fogadott egyet, a padlón esne össze.

Sátánnak egyáltalán nincs akkora hatalma, mint a sátánisták állítják. A mi Urunk jelenlétét el sem bírják viselni. Ilyenkor történik olyasmi, hogy rosszul lesznek, összeesnek, rángatóznak. Vagy káromkodnak, és fenyegetőznek. Pedig nem vagyok hitgyülis. És nem is kerestem soha az ilyen helyzeteket. Mégis időről időre előfordul, hogy ha imádkozom valakiért, vagy igét hirdetek, az emberek ilyeneket produkálnak. Az első ilyennél én lepődtem meg legjobban...

Tapasztalatból beszélek, és nem könyveket olvastam.


Sátán hazug. Akkor is hazudik, ha igazat mond. Hazugság atyja és a szolgáit madzagon rángatja, és magával rántja a pokolba. Jézus Krisztus szeretete valóságos, mert meghalt értünk. Legyőzte minden ellenségét. A szolgái szabad akaratát mindig tiszteletben tartja, és a Vele való járás közben kiteljesedik az ember élete, kapcsolatai, lelke és szelleme. Lehet választani, hogy valaki egy madzagon rángatott roncs, vagy hús-vér, szabad ember akar lenni. Én utóbbit javaslom mindenkinek, és hívok mindenkit Jézushoz, mert akit a Fiú megszabadít, azok valóban szabadok lesznek!

2012. febr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
100%

51-esnek: Szerintem az előző hozzászólónak van igaza. De ha nem hiszel neki akkor menj el hozzá és akkor kiderül az igazság. Ha neked van igazad akkor nincs mitől félned.


Én is úgy tudom hogy a leggyakrabban azok produkálnak ilyen furcsa tüneteket (összeesés, káromkodás, stb...) akik az okkultizmusnak valamilyen formájával foglalkoztak vagy valamilyen súlyos bűn miatt egy gonosz lélek befolyása alá kerültek.

2012. febr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim válasza:
na akkor írjon aki szeretne valamit kérdezni tőlem az invokációmról. :D Szívesen megosztom elvégre nincs félnivalóm. Am mellesleg nyugodtan küldheted azt a érmét vagy mit :D nem lesz semmi bajom xD garantálom! Nektek nincs hatalmatok felettünk. Lehet, hogy először rosszul érezném magam mert elvégre olyan helyen lennék, ahol számomra ellenségek vannak,(és már maga a tudat is...) de ha nincs jelen egy entitás sem lásd angyal,aki megszállna, akkor nem nem lenne semmi bajom, semmi rázkódás, ájulás stb.! xD
2012. febr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:

Barátom. Együtt gondolkodunk. Én nem hiszek az Anton Szandor Lavey féle egyházilag elismert sátánizmusban. Tudom, mivel az a fehér worm kiűzte a paradicsomból, ezért iszonyatosan vissza akar neki vágni. És a sátánisták is mind gonoszak. Lásd: Templom gyalázás, rombolás. A fehér féreg papjai is követnek el pedofíliát.


Valóban: A sátán a legősibb isten. Mindennek van egy tükörképe. A jó a rossznak, a kereszt a fordított keesztnek. Ave Satanas!!! Antichrist is coming!

2012. márc. 26. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim válasza:

Hát gratulálok!!!

Egyes emberek kommentjén szakadok a nevetéstől....

"Hazug" "minden szava csak hazugság"... kérdem Én, ki ült le már Ővele beszélgetni szemtől szemben??? Ha valaki azt meri állítani, hogy ő, lefordulok a székről.

Az hogy ki a szolga és ki hús-vér ember azon megint lehetne mit beszélgetni, mert én úgy érzem, pont a szabad akarat tesz minket élővé, és az nem isten ajándéka hanem a Sátáné.

Amúgy meg szerintem senki nem kapott olyan instrukciókat hogy vandálkodjon, templomokat gyalázzon meg, és a sors furcsa fintora, hogy éppen a katolikus-keresztény emberkék reagálnak egy normálisan, kultúrálltan feltett kérdésre olyan módon, amiből nem a szeretet a megbocsájtás és a türelmesség árad...

+ mindenki abban hisz amiben akar, és nincs joga senkinek megmondani egyetlen egy élőnek sem hogy mi az ami neki jó


ui: fanatikus Sátán ellenes keresztény emberkék!

Ne menjetek se orvoshoz, ne használjatok semmilyen technikai fejlesztést és úgy globál semmit sem, mert ezek mind annak a Sátáni ajándéknak a részei, amit ti elítéltek.


Kérdésre reagálva: mert nem gondolják át LOGUKUsSAN!

2012. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim válasza:
A fordított kereszt nem sátánista szimbólum. szent pétert feszítették fordított keresztre, mert nem érezte méltónak magát ahhoz, hogy a jézushoz hasonló kereszten haljon meg.
2012. márc. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!