Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért csak mindig a rossz...

Miért csak mindig a rossz történik velünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ahogy a címből is látjátok, sajnos velem, és a családommal mindig csak a rossz történik. Úgy 4 éve kiderült, hogy az öcsém egy gyógyíthatatlan betegségben szenved (CF), majd rá egy fél évre nálam is megállapították. Engem már ez előtt kiskoromban műtöttek más okból kifolyólag. Az öcsém ma volt urológiai vizsgálaton, és azzal a hírrel jönnek haza, hogy műteni kell, és lehet, hogy soha nem lehet gyereke. Emellett lisztérzékenyek is vagyunk hárman a családban. A nővéremnek pedig májproblémái vannak. Teljesen egészségesen él, ha valaki esetleg azt gondolná... Nem iszik, nem drogozik, nem is dohányzik. Mindig csak a rossz jön. 8 éves korom óta, minden este imádkozom, és szégyellem, de azon gondolkodtam, egyáltalán mi a fenének imádkozom, ha mindig csak a rossz jön!? Szóval sajnos kissé megingott a hitem.



2012. szept. 25. 14:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"nem a mi hibánk ez (teljesen), hanem a papoké, akik talán évmilliók óta meghasonlást tanítanak nekünk (hogy az a mi állapotunk)"


A többi gondolatod is elég zűrös de ezt aztán végképp nem értem hogy hogy gondolod: évmilliók óta?


Szerintem az a hamis állítás inkább amit Te írsz hogy nincs bűn nincs sátán és így nincs is mitől megszabadulni. Amig az ember így gondolkodik addig nincs kiút a számára, mert az első lépés az az hogy felismerjük hogy a probléma létezik.

2012. okt. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"az első lépés az az hogy felismerjük hogy a probléma létezik."


-a második lépés pedig az, hogy a probléma mi magunk vagyunk... a probléma forrása bennünk - és nem rajtunk kívül - található

2012. okt. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Figyelj. Teljesen megértem hogy mi a problémád. Én egy éve amikor egy suliba mentem ahova nem akartam csak rávettek azzal hogy milyen jó lesz majd nekem, szó szerint tönkretettem az életemet. (szüleim nem engedik hogy elmenjek, akkor is ha beledöglök de ott kell maradnom). Egy jó dolog történt velem ott. Megismertem egy csodás srácot. Ennyi. Azóta szó szerint minden jó amit kapok az tönkretesz valamit. A legjobb barátnőm akiben a legjobban megbíztem elárult, mindenki utál mert azt hiszik hogy a suli olyan (bocsánat a szóért) ribánccá tett mint a többi lány ott pedig nagyon nem, a szüleimmel is megromlott a kapcsolatom csak azért mert amiatt hogy ezt már nem bírom naponta vannak sírórohamaim... Most csak képzeljétek el amikor van valami akit mindennél jobban szerettek de nem lehettek vele mert MINDIG valamit beterveznek ami miatt rohanhatsz a buszra és egy futó csókra sincs idő, és ez csak nagy ritkán nincs így.

Teljesen átérzem a bajodat. Nem tudom mivel lehetne rajtad segíteni, azt se hogy magamon mivel de annyi biztos, hogy valamikor mmad helyrejön.

2016. szept. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!