Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van valakinek itt Watchtower...

Van valakinek itt Watchtower Library?

Figyelt kérdés
Én már próbáltam letölteni de sajnos nem ment
2009. aug. 24. 09:21
1 2
 11/14 Névtelenül nevű ***** válasza:
0%

Innen sikerült letöltenem 2010 december 30-án. Bittorrent 7.2 -t használtam. 15 perc alatt jött le. Előtte 4 órán át kerestem, kipróbáltam vagy 50 linket. Már azt hittem hogy lehetetlen. Persze lehet hogy mire más próbálja, ez sem fog működni. Úgy látszik hogy még egy ilyen jelentéktelen esetben is igaz, hogy

"Mert aki kér, kap, aki keres, talál, és a zörgetőnek megnyittatik." Máté 7:8


[link]


Remélem segítettem. Vigyázzatok magatokra, vallási kérdéssel pedig tanult emberekhez, lelkipásztorokhoz, papokhoz forduljatok. A gázkazánotokat is szakemberrel javíttatjátok, mert ha elromlik még fel talál robbanni és meghaltok. Miért szolgáltatnátok hát ki a lelketeket tanulatlan embereknek, akik nem csak megölnek titeket, de képesek a gyehennára is dobni benneteket. Lukács 12:5

Emberek! Ne fogadjatok el bibliamagyarázatot az Őrtorony Társulattól!

2010. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! ha az a javaslatod, hogy ne fogadjon el senki Jehova Tanúitól semmit, akkor te miért voltál annyira kíváncsi az Őrtorony Könyvtárra?
2011. jan. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az elsők között válaszoltam többször is. Azóta sikerült megkapnod? Hogy haladsz a tanulmányozással? Esetleg azóta már meg is keresztelkedtél?

2011. jan. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Névtelenül nevű ***** válasza:

Kedves kérdező.


Azért, mert 1 teljes évig a JT-k hez jártam. Rendes emberek. Azonban úgy gondolom, nem helyesen magyarázzák a Szentírást. Vannak barátaim, akiket szeretnék erről meggyőzni. Ezért kellett a library, mert az ő saját tanításaik tarthatatlanságával szándékozom szembesíteni saját magukat.

Üdv.

2011. jan. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!