Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan lehet megállapítani,...

Hogyan lehet megállapítani, hogy az ember zsidó-e?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sokat olvasom ezt, hogy ez is zsidó meg az is zsidó. Néhány zsidóviccen kívül nem sokat tudok róluk, de ahogy látom gyűlölni kell őket valamiért. Ezért fordulok hozzátok, hogy mégis van-e valami teszt kideríteni. Mondjuk egy ilyen feladatsor vagy vérvétel vagy nem tudom. Kérlek segítsetek, nagyon félek, hogy én is zsidó vagyok! :(

Megjegyzés: homályos, hadilábon álló összeesküvés elméleteket nem kérek, köszönöm!


2009. szept. 2. 15:59
1 2 3 4
 21/36 ekeke ***** válasza:
26%
A zsidó egy fajelméletet hirdető vallás/tagja. Tágabban az, akinek ősei ide tartoztak, de már nem hívő. Nevezhető vallásnak, de akkor miért lépnek fel nemzetként, vagy nemzetnek, de akkor hogy van ez a vallás? Maradjunk fajelméletnél. Fertőző, aki meghallja, hogy 1/16-od részben zsidó, azonnal megörül neki a propagandának hála (ő is kiválasztott). Hiába 15/16 részben magyar, sváb, portugál, izlandi vagy kínai, ő máris büszke zsidó. Volt kedves barátnőm is így járt, a Bálint házba fel is vették koleszba havi ötezerért teljes ellátással, mert a déd(ük)apja zsidó volt. Propagandára, sajtómunkásokra newm sajnálják a pénzt.
2012. febr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 ekeke ***** válasza:
14%

Hogy a kérdésre is válaszoljak: régen egy csávó megkérdezte egy zsidótól, ha izrael és Magyarország háborúzna, melyik seregbe állna be?


Valahol ilyesmi a kérdés: vallása/identitása a fontosabb, vagy az a hon, ahol felnőtt és mindent megkapott. Becsület dolga.

2012. febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim válasza:
16%

"Hú..sokaknak van olyan képességük,hogy szag alapján megmondják.Nem azt mondom h büdösek,de minden etnikumnak,népcsoportnak meg van a maga "illata."Nem tudom miért.. "


Ez a baj, hogy a magyarokat ennyire tudatlanságban tartják erről.

Semmiféle iskolai oktatásban nincs benne. Ezért buta barbár nép a magyar.

Ez a tudatlanság a magyarság szenvedésének az oka.

A legelső és legfontosab dolog a zsidófelismerés!

Miért?

Mert a zsidó az emberi faj ellensége.

Mivel az emberiséget a magyarok őse alapitották még Atlantiszon,

ezért a zsidók a magyarok elsődleges ellenségei.


A zsidók nem emberek, mert egy ősi hüllő fajtól származnak.

Mivel nem emberek igy az emebri jogok sem vonatkoznak rájuk.

A génjeikkel fertőzik, korcsositják az emberi fajt.

A zsidókból teljesen hiányzik a jellem, nincs semmiféle etikai érzékük.

Erkölcstelen hideg, csaló "számitógép" agyuk van.

Hiányzik belólük az etikai kontroll.

Kivülről művelt ember benyomását keltik, azonban ez nincs igy, mert

csak az energiahiányos hüllő vérükből adódik ez a fajta megfontoltnak tűnő, hideg viselkedés.

A zsidók, mint minden hüllő faj, nagyon szeretik a vizet. Különösen a meleg vizet, mert igy tud

a vérük kivülről energiát fölvenni a nap sugárzása nélkül!

A másik viselkedési jellemző rájuk a szélsőséges egoizmus.

Egy zsidó kizárólag a saját vélt érdekei szerint cselekszik.

A vallás számukra felesleges dolog, mert képtelenek megérteni, az erkölcsöt.

Ezért is mondják rájuk, hogy a sárkány népe, a hüllő sátán, a Bibliai kigyó leszármazottai ők.


Tulajdonképpen már az őseink elvesztették a zsidók elleni harcot, a zsidók az ellenséges faj ugyanis

elszaporodott, mégis nekünk is muszály harcolni ellenük ha nem akarunk rabszolga életet a gyerekeinknek.


A zsidók ugyanis börtönné akarják változtatni a világot.

Ezért kameráznak be mindent és ezért jelölnek meg minden élőlényt.

Ugyanakkor éppen a szabadság nevében jönnek elnyomni az emberiséget amit a pénz segitségével

valósitottak meg eddig. Ebben a világban majdnem mindenki a pénz rabja.

A régi fejlett időken ez nem igy volt és a pénz jelentősége elenyésző volt.

Az emberiség ugyanis zülik, degradálóik, és nem fejlődik, mivel évezredek óta züllesztve van.


A következő elnyomás fázisban már erőszakkal fogják az embereket egész életen át rabszolgaságban

tartani.

A zsidó tudatában van eltérő gentikájának, és külön származásának, ezért sosem dolgozik fizikai munkát.

Ezért esett nekik olyan rosszul amikor dolgozni vitték őket.


A zsidókat valóban föl lehet ismerni a szagukról, de ezt leplezendő szagositják magukat.

Ezért kapható annyi féle testszagositó a zsidók által irányitott kereskedelemben.


A testszag az étkezéstől függ.

A zsidónak azért van zsidó szaga, mert a zsidó kósert eszik.

A cigány meg gyakran dögevő. A lezüllesztett magyarok meg disznóevők.

Ezért más a szaguk.


A zsidókat leginkább a nagy és hosszú orrukról tudod megismerni. Meg a hosszú lópofájukról.

Olyan, mint amikor egy emberi arcot kevernek egy kigyóéval.


A legnehezebb a magyar vérrel kevert zsidókat felismerni. Őket a jellemtelenségükről és a

viselkedési mintáikról ismered meg.

Mindig jónak, emberarátnak, filantrópnak mutatják magukat mivel szertenek szeretnek manipulálni, de

valójában csak azért teszik, hogy becsapják a nem zsidókat, a gójimokat.


Közben viszont szélsőségesen önzők, emberellenesek és kizárólag a saját hasznukat hajszolják

Ezért tilos velük üzletelni és kerülni kell a kapcsolatot velük!

A legjobb ha elszigetelitek, kiközösititek őket, ahonnan lehet eltavarjátok őket, és ivesen elkerülitek őket!

Sose beszéljetek előttük!

Mert amit kihallgatnak, vagy megtudnak rólatok azt a zsidók ellenetek forditják.

Igy pusztitják el az emeri társadalmakt is. Ezért van most is pézügyi válság.

2012. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:
11%

Vizikigyó őseik lévén nagyon szeretik a meleg vizet. Ezért a termál vagyonért kell nekik a kárpátmedence és ezért tartják invázió alatt magyarországot. El akrjk venni a termálvagyon miatt a kárpátmedencét. Ezért épül annyi zsidó lakópark magyarországon.

Izraelben magyarul tanitják őket a kibucokban, igy jobban

el tudnak vegyülni a magyarok között.

Az még nem magyar aki magyarul beszél. Ezt jól jegyezzétek meg!

A zsidókat és zsidókkal együttműködő, amgyarokat eláruló, korrupt országgyűlési képviselőket próáljátok meg kiszürni. Ez a ti harcotok ellenük.

A hétköznapi életben pedig ott ártsatok a zsidóknak ahol csak tudtok és amennyire csak tudtok!

2012. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
80%

Te jó isten, ennyi baromságot régen láttam összehordva! Főleg a kimerítő morphologiai anekdotákon lehetett jókat röhögni, de inkább sajnálkozni kellene ennyi tudatlanságon. Túl kellene már lépni az állandó vakgyűlöleten amely itt most éppen a zsidókat, máshol az arabokat, szlovákokat, vagy a románokat és még sorolhatnám sújtja. Tudomásul kellene venni, hogy a népek keveredése olyan szintű lett az évezredek folyamán, hogy aki itt sárgolyón "tiszta" embert talál az hazudik. De nem is kell, mert semmi értelme az egésznek. Nekem van jó pár zsidó ismerősöm, de ha nem tudnám, hogy zsidók, az életbe meg nem mondanám, hogy azok. Teljesen normális emberek, emberi kinézettel, erényekkel és hibákkal. Ki a francot érdekli, hogy zsidók.

Kedves kérdező! nem tudom az életkorodat, de ha ilyen dolgok foglalkoztatnak, hogy nehogy már zsidó legyél, meg gyűlölni kell őket. ha kiderül, hogy van zsidó a felmenőid között, akkor megöngyilkolod magad vagy mi lesz? Te még ott tartasz, hogy attól esz az ember ember, ha nem zsidó?

Sajnálni tudlak, együtt az összes tudatlan, népeket soha nem ismerővel együtt.

2012. aug. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Előző voltam. Bocs a helyesírási hibákért, csak kissé sietve firkáltam! :)
2012. aug. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim válasza:
15%

Ott irtsd a zsidót ahol csak tudod!

Ott árts a zsidónak ahol csak tudsz!

A zsidó hüllők elleni harc már több, mint 30.000 éve zajlik.

Atlantisz is a zsidók miatt pusztult el.


A nyugatnak meg kell szabadulnia a zsidóktól!

Különben a bolygó leesik és kipusztul.

Minden zsidó az élet ellensége és minden élő pusztitója.

A zsidó a sárkány népe, a zsidó a hüllő faja, a zsidó a bibliai kigyó gyereke.

Keresztény embernek kötelessége irtani a zsidót.

Gondoljunk csak a nagy keresztény szentekre pl. Sárkányölő Szent György.


Ősi kötelesség a zsidófelismerés és a zsidóktól való megszaaditása az emberiségnek!

2012. okt. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
90%
Ez most komoly? Hüllőfajtól származnak a zsidók? Na, ez új. Pedig sok ostobaságot hallottam már. Írj belőle doktori disszertációt, nagy sikere lesz a sci-fi piacon :) A többieknek. A férjem, meg a családja zsidó. (Én nem vagyok az.) Nem vallásosak, de zsidónak tartják magukat. Emellett persze magyarnak is. Nem tudnak héberül, és nem is akarnak. Sőt, a kivándorlás sem fordul meg a fejükben. A család sokkal nagyvonalúbb, mint bármely más olyan ismerősöm, akit Ti is magyarnak mondanátok. Anyósom sok-sok embert felkarolt már, pénzzel, beszélgetéssel segített nekik. Pl. hajléktalannak segített kitörni a nyomorból, aki végül munkához, egzisztenciához jutott. Karácsonyra nem veszünk egymásnak ajándékot, hanem az erre szánt összeg megy jótékonyságba. Haszonszerzés nélkül, csak úgy, jóindulatból. Mert a Karácsonyt szokták ünnepelni ők is, persze mindenféle vallásos felhang nélkül. Lesz akkor családi vacsi, és őszintén, sokkal jobban érzem magam közöttük, mint a saját szüleim között, mert vhogy olyan harmonikus emberek. Soha nem kritizálnak, elfogadnak, nem szólnak bele semmibe. De ha segítség kell, azonnal ugranak. Okosak, intelligensek, nagyon összetetten látják a világot. És nem, nincs semmiféle összeesküvés. Higgyétek el, nem akarják meghódítani a világot. Jaj, és a férjem nem szereti a meleg vizet. Szinte hidegben fürdik. Én ellenben forróban. Úgy kell könyörögnöm neki, ha termélfürcsibe akarok menni, mert ő nem szereti :) :) :)Mellesleg soha nincsenek anyagi természetű vitáink, a lakással kapcsolatban pl. bármire kérhetem (szőnyeg, felújítás, konyhai gépek), elintézzük. De másban sem filléreskedik. (Szórakozás, ruhák, étkezés, adakozás) Hát ennyit róluk...
2012. nov. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
7%
Az én szomszédom zsidó és amikor nem voltunk itthon akkor a telekhatárt jelölő karókat odébb tette, azt gondolhatta ettől gazdagabb lesz.
2012. dec. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!