Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan lehet megállapítani,...

Hogyan lehet megállapítani, hogy az ember zsidó-e?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sokat olvasom ezt, hogy ez is zsidó meg az is zsidó. Néhány zsidóviccen kívül nem sokat tudok róluk, de ahogy látom gyűlölni kell őket valamiért. Ezért fordulok hozzátok, hogy mégis van-e valami teszt kideríteni. Mondjuk egy ilyen feladatsor vagy vérvétel vagy nem tudom. Kérlek segítsetek, nagyon félek, hogy én is zsidó vagyok! :(

Megjegyzés: homályos, hadilábon álló összeesküvés elméleteket nem kérek, köszönöm!


2009. szept. 2. 15:59
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
78%
Ekkora sötétséget!!!!!
2013. máj. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
91%

Ne aggódj ha az vagy!

Az én apám pl. nemigen csipázza őket,holott köztudott róla hogy az anyja (a nagyim) echte zsidó volt..

Evangélikusra keresztelkedtek át. (Az evangélikusok min.60%-a itthon átkeresztelkedett zsidó,mert az állt hozzájuk a legközelebb, puritán szemlélet stb) Név alapján meg bőven!

Érdekes téma, órákig tudnék beszélni róluk. Én magam székely gyereknek tartom magam,de tudom hogy kvázi 1/4 részt közöm van hozzájuk elméletileg. Volt rossz és jó tapasztalatom velük, környezetemben rengetegen zsidók!

Volt nőm is az volt, egy utolsó szarkeverőgép.. Viszont a legnagyobb emberek,akikre felnézek, a tanítóim mind zsidók! Terapeuták,filozófusok,üzletemberek...

Pl. a családomban apai ágon neves orvosok kerekedtek ki, meg apa is nagyon jól bánik a pénzzel, a semmiből teremtett egy viszonylag nagy vagyont, lehet amiatt mert a vér benne van - emiatt sóher is néha:D

2014. febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
80%

Úgy ha van szarvuk, nagy orruk, mindig pénzről gondolnak, át akarjak venni a világot.....

A következő amit kitalálnak rólunk az hogy vámpír ok vagyunk es van szárnyú nők csak. Elbujtatjuk :)

Kar hogy a világ mindent elhisz...

A zsido az ugyanolyan mint bármilyen másik ember.

A valasosabakat fel lehet ismerni: kipat hordanak (kis sapka), soknak van szakaluk, fekete sapka.. Keresd fel shlomo kovest interneten a legtöbb chabad úgy néz ki ( csak a felnőtt férfiak nem nők vagy gyerekek!) mert egyszer valaki megkérdezte egy 9 éves zsido gyerektől hogy miért nincs szakálla, meg egy rabbit hogy miért nincs szarva! Vannak idióták ebben a világban...

2014. máj. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
5%

Onnan, hogy lenézik, leidiótázzák a többi embert. (Tipikus példája az utolsó válaszoló.)

A zsidók szent törvényei szerint a nem zsidótól nyugodtan lehet lopni, az nem bűn. Ugyanígy bármit lehet velük csinálni, mert azok csak gójok, nem emberek.

2014. máj. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Nem gondolod hogy akik azt gondoljak hogy egy kisgyereknek lehet szakálla meghogy egy embernek lehet szarva az nem túl okos? De lehet hogy csak nagy a fantáziája.
2014. máj. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Hát igen. Ellenségkép készítésben is baromi profik, hogy aztán sajnáltathassák magukat. Ezek a baromságok meg szintén a saját fantáziájuk szüleményei, mert értelmes ember nem képzeli, hogy bármely más embernek szarva lenne, de nagyon jól hangzik alaptalanul más szájába adva, hogy ezzel a többit lenézve, magát felsőbbrendűnek tarthassa a zsidó.

A pénzéhesség pedig tény, nem véletlenül szólnak arról a zsidóviccek, amiről.

2014. máj. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!