Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Biblia szerint bűn melegnek...

A Biblia szerint bűn melegnek lenni?

Figyelt kérdés
én nem vagyok meleg, de az én Istenem nem venné el senkitől a boldogságát.. Amióta ezt megtudtam már nem is nagyon érdekel a Biblia:(

2013. febr. 25. 19:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/138 Mulder614 ***** válasza:
87%
Igy igaz. A cölibátusnak semmi értelme. És az elfojtott szexualitás felgyülemlik az emberben és sokkal rosszabbul éli ki a vágyait mint normál esetben.
2013. febr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/138 anonim ***** válasza:
64%

1Mózes 1:27,28a

"És Isten megteremtette az embert a maga képmására, Isten képmására teremtette; férfinak és nőnek teremtette őket. Isten ezután megáldotta őket, és ezt mondta nekik Isten: „Legyetek termékenyek, sokasodjatok..."


Isten teremthetett volna csak férfiakat is, de nem így lett. Isten és a szava szerint bűn ha férfiak férfiakkal hálnak.


1Ko 6:9

"Micsoda?! Nem tudjátok, hogy igazságtalanok nem fogják örökölni Isten királyságát? Ne vezessenek félre titeket. Sem paráznák, sem bálványimádók, sem házasságtörők, sem természetellenes célokra tartott férfiak, sem férfiakkal háló férfiak."


Ők nem fogják örökölni Isten királyságát.

2013. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/138 anonim ***** válasza:
23%
Én csak azt nem értem, hogy amióta a Bibliát megírták, nem történt semmi csoda. Volt abban szűznemzés, égő csipkebokor, Noé Bárkája, tenger kettéválasztása, hét csapás. Azóta? Semmi! Vajon miért? Én azt mondom, jó nagy marha, aki hisz a Bibliában, de ez végül is az ő dolga. Csak rám ne akarja kényszeríteni a hülyeségeit.
2013. febr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/138 anonim ***** válasza:
62%

"Ők nem fogják örökölni Isten királyságát."


Nem is akarom.


Ha minden meleg ismerősöm a pokolba kerül, akkor én is ott akarok lenni.

Majd irigykedhettek, hogy mekkora bulit tartunk a pokolban.

Elton John és Freddie Mercury duettet fog énekelni.

2013. febr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/138 anonim ***** válasza:
36%

11:44

Nem kényszerít rád senki semmit. Szabad akaratod van dönteni, erre pedig még van időd, egy élet. ;)

2013. febr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/138 poet1 ***** válasza:
15%
Aki Pokolba akar jutni, nem normális, vagy csak nem tudja mit beszél. Tudjátok egyáltalán, mi az hogy Pokol??
2013. febr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/138 anonim ***** válasza:
28%

poet1


Te tudod, hogy milyen a pokol? Egyáltalán honnan tudod, hogy létezik-e?

2013. febr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/138 poet1 ***** válasza:
30%
Ha létezik Isten,akkop Pokol is! Én hiszek ebben. A Pokol szükségszerűen olyan hely,ahol semmi Istentől származó dolog,vagyis semmi,ami jó, nincs. Csak pár példa: nincs nyugalom, fény, emberi kapcsolatok, szeretet, levegő, víz, étel, ital, élet, szépség, stb. Ami van: kiszolgáltatottság,reménytelenség, szégyenérzet, éhség, szomjúság, bűz, kínok, magány, halál, félelem, stb. Nem éri meg kockáztatni, értsétek meg.
2013. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/138 anonim ***** válasza:
69%

"Kiszolgáltatottság,reménytelenség, szégyenérzet, éhség, szomjúság, bűz, kínok, magány, halál, félelem, stb."


Emberek milliói most is ebben élnek. Őket miért hagyja szenvedni a Zisten?

2013. febr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/138 anonim ***** válasza:
68%

"Ha létezik Isten"

Ha létezik. De erre kb semmi esély, és sokan mégis úgy élik az életük, hogy egy álomnak szentelik...

2013. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!