Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi! Amikor sikerül...

Jehova tanúi! Amikor sikerül valakit hitre vezetnetek, gondoltok olyat a ti szívetekben, hogy: Mi van, ha ez az ember akit most sikerült hitre vezetnem, éppen ő lesz az, aki kiszorít engem a 144. 000 Jehova tanúi közül, akik a mennybe kerülhetnek?

Figyelt kérdés

2013. nov. 9. 11:47
1 2 3
 1/25 KZitus ***** válasza:
16%

Szervusz


Mivel járatlan vagy a Bibliában(ez derül ki a kérdésedből), nincsen mit írni válaszul.


Amiről írtál, az nem létezik.


Körülbelül ilyen a kérdésed: "Ha konyha autóba csipkés ablak, akkor járda ülés parkoló?" - te milyen választ írnál erre a kérdésre?

2013. nov. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem amúgy,ők mindenki másról azt gondolják,hogy egy hülye.Meg önzők alapból.
2013. nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Mivel pedig te méregetsz engem, miszerint járatlan lennék a Bibliában, téged is mérni fognak. Sőt még inkább, mivel LEHET, hogy az ellenkezőjét állítod az én ismereteimmel kapcsolatban.


Ok nélkül gyűlölködik szívünk atyafiak iránt? Ejnye már...

2013. nov. 9. 11:58
 4/25 KZitus ***** válasza:
0%
Nem írtam semmi olyat, amiből ezt a következtetést vonhatnád le: "Ok nélkül gyűlölködik szívünk atyafiak iránt? Ejnye már..."
2013. nov. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Akkor miért méregetsz és ítélsz meg engem? :)
2013. nov. 9. 12:23
 6/25 anonim ***** válasza:
11%

Nem nem szorít ki ilyet nem gondolok.


Mert Én Földi reménységű vagyok, és nem is szeretnék égi reménységű lenni.

Az égi reménységűek, mint angyalok nem mennek férjhez, nem házasodnak, és gyermekeik sem lesznek.

Én pedig szeretnék a feltámasztott férjemmel találkozni, és gyermekeket szülni.


Ilyen hogy kiszorít az meg nem létezik, mert senki nem irigykedik arra, hogy Ő azt a reménységet kapta, és fordítva sem.


Katy Weaver

2013. nov. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Máté Evangyélioma 22. rész:

29. Jézus pedig felelvén, monda nékik: Tévelyegtek, mivelhogy nem ismeritek sem az írásokat, sem az Istennek hatalmát.

30. Mert a feltámadáskor sem nem házasodnak, sem férjhez nem mennek, hanem olyanok lesznek, mint az Isten angyalai a mennyben.

2013. nov. 9. 12:38
 8/25 anonim ***** válasza:
0%

Talán még annyit, hogy ott más feladatot kapnak, mint királyi papság,


Ott nem lehet kertészkedni, nincsenek állatok,

Én pedig szeretnék virágokat ültetni állatokat tartani, és ezekben itt gyönyörködni.

elmenni más vidékekre kirándulni, a tengerbe úszni, napozni, és még sorolhatnám.

ezért nincs miért irigykedni, mindennek meg van a rendeltetése, ilyet egyetlen keresztény sem gondol.


Katy Weaver

2013. nov. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

"Mert Én Földi reménységű vagyok, és nem is szeretnék égi reménységű lenni."


Tudod Katy, halálod után vagy a mennybe kerül a lelked vagy pedig a pokolba. Nincs más választási lehetőség.

2013. nov. 9. 12:40
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

Ezt most mire írtad?


Mert ezt írtam Én is. Ja a férjemmel kapcsolatban?

Ő nem égi reménységű hanem Földi, így ide fog a földre feltámadni nem az égbe, és fogok találkozni vele ha megérdemlem.

Katy Weaver

2013. nov. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!