Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ezt a weboldalt is Jehova...

Ezt a weboldalt is Jehova Tanúi "vezetik" vagy hozzájárulnak az oldalhoz?

Figyelt kérdés
[link]

2014. okt. 24. 11:31
 1/10 szabolcs1988 ***** válasza:
96%
Nem Jehova Tanúi oldala, és nem is járulunk hozzá a közreműködéseinkkel ehhez az oldalhoz. A mi egyetlen és hivatalos oldalunk a www.jw.org
2014. okt. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem, akkor gondolom a hitnézet szempontjából sem, vagy igen?
2014. okt. 24. 11:46
 3/10 anonim ***** válasza:
üdv, ez a vallás rovat csak egy ezen oldal kategóriái közül, inkább úgy lehetne fogalmazni, hogy Jehova tanúit érdekli a biblia, és a vallás, illetve a volt Jehova tanúit is érdekli, meg egy két más vallású is hozzászól néha. de ez szerintem nemcsak ezen az oldalon van így. pl nemrég hallottam, hogy magyarország szűz mária országa. mióta, és hol ír erről a biblia? politikai megrendelésre gyártanak kinyilatkoztatásokat a katolikusok? vagy inkább csiklandozzák a fülüket azoknak, akiket mérvadónak tartanak? ahogy ezt a biblia megjövendölte a vég idejére.
2014. okt. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A félre értések elkerülése végett, ugye mindenki figyeli az oldal címét amit belinkeltem és ki van kékkel emelve a kérdés alatt? Amúgy elnézést kérek ha ilyen észrevétlenül tettem csak ki. :)
2014. okt. 24. 12:07
 5/10 anonim ***** válasza:
sorry, nem vettem észre, valóban ott van.
2014. okt. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az, hogy mások is megértik, hogy mi a biblia üzenete, nem meglepő,erre mindenki képes, aki elfogultság nélkül olvassa a bibliát. nem meglepő, hogy ugyanarra, vagy közel hasonló meggyőződésre jutnak mások is, mivel ez Isten akarata.
2014. okt. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 szabolcs1988 ***** válasza:
Azon az oldalon, amelyet belinkeltél már a megfogalmazásból látszik, hogy nem Jehova Tanúi oldala, és hogy nem szólnak hozzá.
2014. okt. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 selvian ***** válasza:
48%
Igen én is kerestem melyik oldalrol van szó, de a Tanúknak kizárólag a WWW.jw.org a hivatalos oldaluk.
2014. okt. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 selvian ***** válasza:
88%
Kis betűvel bocsánat, www.jw.org de szívesen segítünk ha van kérdésed :)
2014. okt. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem, csak ennyit akartam tudni. :)
2014. okt. 24. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!