Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vannak meleg keresztények?

Vannak meleg keresztények?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 13:33
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:

miért mondanám, ha nem az- nem az


legfeljebb "anonim", de az nem sokat ér :D

2010. jún. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
9%
Az igazi nehézség ott kezdődik, hogy a magánvéleményedet a tényektől meg tudjad különböztetni. De ehhez sem kell doktorátus.
2010. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:

így van

én sehol nem a magánvéleményemet írtam, sokakkal ellentétben

2010. jún. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
16%
igen vannak... pl. ÉN!!! a hitet általában nem választjuk, hanem örököljük. Az én egész családom... nagyszüleim, a szüleim is keresztények és én is kiskorom óta misékre járok, nem részesültem semmilyen különös bánásmódban, ami miatt az lennék még is ez vagyok... Két éven keresztül próbáltam ez ellen cselekedni, ekkor volt nővel is kapcsolatom, de már azóta tudom, hogy: "Vagyok, aki vagyok... és ezt büsztén vállalom." és ezt Isten is így akarta, hogy így legyen... ha ez valakinek nem tetszik, akkor az AZ Ő BAJA!!!
2010. nov. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
89%
nem szép Istenre tolni a saját bűnödet!
2010. nov. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
16%

Nem tolom Istenre semmilyen bűnödet! Sőt ahogy írtam, azt mondom, hogy ő akarta így, ezért nem cselekszem ez ellen.

Szerinted jobb lenne, ha elvennék egy nőt és gyereket nemzenék. Hazudnék egész életemben mindenkinek, MÉG MAGAMNAK IS... a hazugság nem bűn???

Én nem érdemlem meg a boldogságot, csak a heteroszexuálisok???? Én ugyanúgy boldog lehetek, és ugyanúgy van jogom harcolni a boldogságomért, ahogy a heteróknak is. Nem úgy gondolod?

2010. nov. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
92%

Dehogynem, szerinted ez mi?? Őt teszed felelőssé a TE döntésedért. Isten hogyan akarhatta, hogy bűnben élj?!

De, a hazugság is bűn, ezért nem kell elvenned senkit, és nem kell gyerekeket nemzz.

Megérdemled a boldogságot, annak ezernyi formája van. Isten és a Biblia azonban a homoszexualitás gyakorlását elítéli.

2010. nov. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
35%
Szóval akkor megérdemlem a boldogságot.... de én ezt egy férfiban találom meg... akkor már nem??? Akkor már inkább menjek a pokolba?... hát akkor erre csak azt tudom mondani, amiben hiszel, az az GYŰLÖLET!!! Mert gyűlölni azért valakit, amiről nem tehet...
2010. nov. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:

ez nem gyűlölet, ez Isten parancsa

ha nem tudod elfogadni, legalább ne őt okold

2010. nov. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:

vagy legalábbis azé, aki leírta. Mert a Bibliát nem Isten írta, hanem valakik aki neki tulajdonítják, aztán jó páran átírták.

Úgyhogy merészség kijelenteni ez Isten parancsa. Hol és mikor parancsolta ezt? Lehet csak egy homofób Bibliamásoló írta bele, aztán ez így fenn maradt. Ez van a Bibliában. Persze nagyon sokak Bibliájában nincs ez a rész, hiszen a reformátusoknál, anglikánoknál vannak meleg tiszteletesek, apácák. Csak a katolikusok ragaszkodnak ehhez ennyire, miszerint ez Isten parancsa. De attól még lehet, hogy nem.


Jó persze, ha valaki meleg és hithű Római katolikus akar lenni, az már ütközés. De akkor is úgy lenne a helyes, a Pápa parancsa, nem Istené.

2010. nov. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!