Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen szerelmes imákat...

Milyen szerelmes imákat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Imádkozni szeretnék a Jóistenhez, hogy adjon neked barátnőt, és hogy sikerüljön összejönni vele. De ehhez egy szép, konkrét imát szeretnék mondani. Mit ajánlotok?

Weboldalt is linkelhettek, amelyen ezek az imák fenn vannak.


2015. nov. 17. 13:40
 1/8 Roland G. ***** válasza:
59%

Keress egy szép lányt és udvarolj neki!

Nem értem mit kell ezt túlbonyolítani.

Szerelmes imák???Na kíváncsi vagyok ki mit válaszol. :)

2015. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vegyétek komolyan és ne hallgassatok az elsőre. Szükségem van ilyen imákra.
2015. nov. 17. 13:51
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Szeretőt kérni az Istentől azért elég merész húzás. Istenfélő, jámbor keresztények házastársért és gyerekáldásért szoktak imádkozni. :)


Például itt van ez, de te is megfogalmazhatsz valamit a saját szavaiddal:


"Mennyei Atyám, belátod életemet, mint én a hegycsúcsról a messzi tájakat. Te már tudod, hogy hol lakik az a leány, akivel majd találkozni fogok, s aki majd értem elhagyja szüleit, hogy rendelésed szerint egész szívvel hozzám ragaszkodjék - s én őhozzá! Adj türelmet és józanságot lelkemnek. Választásomat és mérlegelésemet ne az elvakult szenvedély befolyásolja, hanem a tiszta és önzetlen szeretet döntsön bennem. Add, hogy megtaláljam választottamban az igaz, megértő élettársat, leendő gyermekeimnek édesanyját, akit öröktől fogva rendeltél számomra."

2015. nov. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Előre megírt ima nagy bolondság, ha konkrét kérésünk van. Te is tudsz fogalmazni, nem?
2015. nov. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kettes köszi az imát, de azért... nem kellett volna belekeverni a bigottságot. Szerelem is része az életünknek, nem csak a házasság. 21 éves korban még korai a házasság, a fiú és lány egymásra találásakor, normális esetben előbb szerelem alakul. S később a házasság, általában 25.30 éves korban.
2015. nov. 18. 11:18
 6/8 A kérdező kommentje:
Szeretővel mi a gond? inkább a szerelmemnek nevezném.
2015. nov. 18. 11:19
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

"Szerelem is része az életünknek, nem csak a házasság. 21 éves korban még korai a házasság, a fiú és lány egymásra találásakor, normális esetben előbb szerelem alakul. S később a házasság, általában 25.30 éves korban."


Attól függ, kinek mikor nő be a feje lágya. Több olyan párt ismerek, akik nagyon fiatalon házasodtak, és nagyon jól megvannak azóta is. Vannak köztük, akik már nagyszülők.


De azt ne akard nekem bebeszélni, mert úgysem hiszem el, hogy kibírod szex nélkül 30 éves korodig. Főleg, ha lesz egy barátnőd, akibe szerelmes vagy.


Márpedig házasság előtt nincsen szex, hívőként ezt tudnod kell. Ezért írtam korábban, hogy ne szeretőért imádkozzál, hanem házastársért.

2016. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Imádkozz a saját szavaiddal, hogy Isten a megfelelő társat adja melléd
2016. aug. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!