Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerelmes vagyok ez muszlim...

Szerelmes vagyok ez muszlim fiúba de én katolikus vagyok lehetséges-e a házasságunk ha egyikünk sem szeretné elhagyni a vallását?

Figyelt kérdés
2016. márc. 28. 20:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyit nem tudsz a kulturarol hogy kivel es hogyan hazasodhat egy muszlim ferfi, akkor nem ertem hogyan akarsz egy ilyen kihivasokkal teli kapcsolatot mukodtetni.
2016. ápr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták korábban, itt nem mindegy, hogy mennyire vagytok vallásosak. Pl. sok embert ismerek, akit megkereszteltek csecsemőként katolikusnak vagy reformátusnak és annak mondja magát, de valójában nem gyakorolja a vallását és csak annyi ismerettel rendelkezik róla, amennyit az iskolában, történelem órán megtanult. Olyan országban élek, ahol sok az arab bevándorló, köztük is van, aki bár muszlimnak vallja magát, valójában világi életet él. Ha nálatok is ez a helyzet, akkor nem hiszem, hogy bármi probléma lenne. Viszont ha mélyen vallásosak vagytok, akkor nehezen tudom elképzelni, hogy működne a dolog. Azt gondolom, hogy azoknak az embereknek, akik nem csak névlegesen tartják a vallásukat, mélyen áthatja a hit a mindennapjaikat. Kihat a gondolkodásukra, értékrendjükre stb. Az esküvő megszervezése a létező legkönnyebb dolog lenne ahhoz képest, amit az utána következő években nap mint nap meg kellene oldanotok. Ezzel nem mondom, hogy biztos, hogy nem lehetnétek boldogok, de szerintem nem szerencsés helyzet.
2016. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
56%
Nagyon sok problema lesz koztetek vagy atallsz muszlimra vagy szét fogtok menni ö es a csaladja se fog elfogadni ha nem keresztelketsz at!!!en ebbe vagyok nem keresztelkedtem at es sok a problema a csaladja se fogad el pedig nalunk baba is van! Kosd fel a gatyád rendesen egy szolga leszel mig élsz!!!
2016. ápr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!