Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt olyan aki szokott...

Van itt olyan aki szokott imádkozni?

Figyelt kérdés

2016. okt. 22. 23:33
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Ha ez az a killaz (asszem) felhasználó, akkor az nekem is szétoffolta az egyik kérdésemet és írkált privátban egyfolytában, ugyanezek a helyesírási hibák, ugyanez a megfogalmazás és kisregények, tuti ő az. Egyszerűen szánalmas vagy.
2016. okt. 23. 19:36
 22/28 A kérdező kommentje:
+ egy másik kérdésemet, az kimaradt
2016. okt. 23. 19:36
 23/28 A kérdező kommentje:
Hol nyomtál te le bárkit is teológiailag? Te atyaúristen. Te valami elmegyógyból írkálsz, az 100%. Teológiai kérdések itt fel sem merültek. Na menjél, tényleg fáradt vagy, csak te már "fáradtan" születtél.
2016. okt. 23. 19:38
 24/28 anonim válasza:

Én mindig imádkozom és nekem sokat segít. Szerintem fontos dolog.

De hogy teológiai kérdés itt nem merült fel, azt én is látom. Jó lenne, ha eltávolítanák ezt a trágárkodó felhasználót, pláne egy ilyen topikból. Nem ép elméjű, egyetértek. Imádkozzunk érette.

2016. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Törölték a hülyeségeit és tiltották is :)
2016. okt. 23. 19:45
 26/28 anonim ***** válasza:
Mire szeretnél segítő imát?
2016. okt. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Igen, hogy milyen imát szoktatok mondani és szerintetek segít-e?


Csak azt, ami a szívedben van, ami szívből jön, saját szavaiddal, saját gondolataiddal.

Mit akarsz, mit kérsz, miért tudsz hálát adni stb.


Mások írott vagy mondott imáit ismételgetni értelmetlen és felesleges, mert az nem ima.


Amit Jézus mondott imát, (Miatyánk-ot) az egy összefoglaló, útmutató ima, hogy amikor saját szavainkkal imádkozunk, mik az irányadók, miket tartalmazzon, mire figyeljünk. Mindenkinek más az élete, körülménye és formája, ezért nyilván az imáink iránya is aszerint alakul és azokból adódik.


Vannak közös célú és közös érdekű imádságok, ezeket egy akarattal kell Isten elé tárni, mindenkinek saját szívből jövő kifejezésével.

2016. okt. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Szoktam imádkozni.

Imádom az Úrt.

Imádom a szolgálóit.

Imádom a szent embereket.

Imádom Jézust.

Imádom az angyalokat.

Imádom a Mennyet.

Imádom az egyházat ,illetve a papokat.

Imádom a hívő "testvéreinket".

Imádom Szűz Máriát.


https://www.youtube.com/watch?v=WPEMqCOV9fk


[link]

2016. nov. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!