Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha a hívők az egyház tanításai...

Ha a hívők az egyház tanításait követik, hogy lehet, hogy a 2000 év alatt egy hívő sem érte el, vagy közelítette meg a Krisztusi szintet?

Figyelt kérdés
2 milliárd hívő van jelenleg a világon, és egyről sem tudunk, aki elérte volna a Krisztusi szintet, és akár gyógyítana vagy hasonló más tevékenységgel segítené az embereket. Hol van a sok Krisztusi ember? Vagy nem az a cél, hogy azt a szintet elérjék?

2023. okt. 17. 05:37
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
0%

Igen, aki látta a csodát az más mint akin megtörtént a csoda. Ahhoz hogy valakin megtörténjen a csoda, kell hogy legyen hited. Azt mondta Jézus minden lehetséges annak aki hisz!


Amugy jól látod hogy igazán szeretni csak azt lehet akit ismersz személyesen! Dehát pont erről szól a kereszténység!

A megtérésedhez hit kell és bizalom Isten iránt! Ezt szerintem a szeretet iránti vágy kelti életre, de ez még nem az a szeretet, amit akkor fogsz érezni, amikor kapcsolatban kerulsz az Úrral az újjászületésed után. Akkor valóban meg fogod ismerni Őt úgy hogy magáért tudd szeretni!

2023. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező! Csodák most is történnek de az más kérdés hogy te elhiszed e ezeket! Nyilván senki nem megy oda meghalni a lakásodra és utána rögtön kopogtat egy evangélista is tök véletlenül és a te szemeid előtt feltámassza!

De vannak olyan gyógyulások ami Magyarországon történtek és van róluk orvosi papír is! Én emlékszem hogy hogy egy multiplex klerozisos no aki már tolószékben volt meggyógyult, neki biztos van orvosi papirja . Keress utána ha annyira érdekel! De láttam olyat is akinek volt vagy 12 daganat a tüdejében és már csak két hete volt hátra épp a kemorol mert el egy pásztorhoz és még a kanül is a kezében volt, Olyan sápadt volt hogy azt hittem ott esik össze! a pásztor imádkozott érte ls csak annyit mondott úgy érezte hogy valami élet szerű árad belé. Legközelebb amikor jött az alkalomra az orvosok már nem találták a daganatokat a röntgenen se a ct-n! neki van papírja ott be is mutatta!

2023. okt. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:

A Bruno Gröning kör tagja vagyok, sok gyógyulásról olvastam, hozzá férek a belsős jegyzetekhez.

Az alap kérdés viszont az, hol vannak a gyógyítók? Miért nem alkalmazza őket az orvostudomány?

Ha ennyire könnyen történne gyógyulás, mint ahogy az utóbbi videóban mondja a hölgy a feltámadással kapcsolatban, a nyugati orvostudomány már nem így nézne ki.

Gröninget kicsinálták az orvosok. Az ilyen gyógyítóknak a legnagyobb ellensége az orvosi társadalom. Ő több ezer gyógyulttól kért orvosi papírt igazolásként, amiket feljegyeztek, mai napig hozzáférhetőek. Sosem voltak milliói, szegényen élt egész életében. Egy ilyen embert nem látok most.

2023. okt. 19. 21:21
 34/50 anonim ***** válasza:
0%

Ez a fickó szellemi spirituális gyógyító volt ahogy én olvastam és semmi köze a kereszténységhez! A gyógyulás vagy a Szent Szellem munkája vagy más szellemi erőkből táplálkozik! Vagy Istentől jön vagy démoni eredetű

Olyan mint a reiki vagy az agykontroll. Számomra egyértelmű hogy ez démoni, mert én is ezekből a körökből tértem meg! Én menekülnék a helyedben ezektől, de mindenki járja végig a saját útját.

2023. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 Darkmoon80 ***** válasza:
60%

" Keress utána ha annyira érdekel!"


Érdekel! De nem a mi feladatunk, hogy a TE igazadat bizonyítsuk. Vagy tudsz adni az állításaidra igazolást, vagy egy nagy nullát érnek.


A linkelt videó a siritbanyával meg egyszerűen röhejes. Beszél gyógyulásokról, csodás feltámasztásokról, csak éppen SEMMIVEL nem támasztja alá az állításait. Fényképek Afrikából, amin emberek látszanak... ÉS... hol vannak az orvosok által igazolt gyógyulások dokumentálva... ÉS vajon miért pont Afrikában történnek ilyen csodák? Európában vagy Amerikában miért nem támaszt fel embereket???? Talán mert itt nem ülnek fel a meséinek és a csalásainak???


Pont mint a te "multiplex klerozisos " (helyesen: A sclerosis multiplex (SM, átírással szklerózis multiplex)) beteged gyógyulása... ami szép mese, semmi más.

2023. okt. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
62%
Jó az üzleti modellje. Készíts valamit ahova az emberek biztosan elfognak járni (kút) majd csináld úgy, hogy a reklámod meghallgatása nélkül ne tudjanak oda menni. Arról nem is beszélve, hogy összekötik a reklámoddal a jót. Lényegében a "jutalmazást" összekötik a reklámjukkal.
2023. okt. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

Miért csak értük imádkozik? A világon rengetegen halnak meg most is. Értük miért nem imádkozik? Ha ennyire sok mindenre képesek akkor miért csak ennyit tesznek?


Egyébként nem lehet, hogy ez a "feltámasztás" nem olyan értelemben feltámasztás? Eltudom képzelni, hogy vannak akik ideje nem jutotta vízhez vagy élelemhez és segítettek nekik hozzájutni. Így a szinte már majdhogynem csak feküdni tudó (nem sokban különbözik egy elhunyttól) újra cselekvő képes lesz. Vagy akár betegeknek gyógyszert adni is lehet hasonló.

2023. okt. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
2023. okt. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:

tessék itt elmeséli, hogy hogyan gyógyult meg:

https://www.youtube.com/watch?v=r-BdQ58Pl7g

2023. okt. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 Jégszív ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem vétkezett?

Ő állította magáról, vagy feltételezték róla?


Ez a bajotok a BŰN fogalmával! ÖNMAGÁBAN vizsgáltok egy cselekedetet (gondolatot kijelentést, mulasztást...), sose nézitek, hogy az minimum KÉT FÉL szemszögéből történik!

2023. okt. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!