Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az ateizmus soha nem fog...

Az ateizmus soha nem fog bocsit kérni a szörnyű károkért amiket okozott? Az okoskodást nem kérek.

Figyelt kérdés
[link]
ápr. 1. 21:01
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Végtelenül sajnálom, és bocsánatot kérek azért amit tettek az őskeresztények! Nincs harag???
ápr. 2. 10:28
 12/46 anonim ***** válasza:
4%

"Ez hazugság. Várom a bocsánat kérésedet."



Dehogy hazugság. Bocsánatot kérni a te fajtádtól?

Hamarabb vágnám ki saját nyelvem.

ápr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
68%

Nem azért kellene a kérdésed alapján bocsánatott kérned amit az őskeresztények tettek hanem amit valaha bármelyik istenség hívője csinált.

Tehát amit a teisták.

ápr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

Végtelenül sajnálom, és bocsánatot kérek azért amit tett az összes isten hívő! Nincs harag???

Bocsánat!

ápr. 2. 10:34
 15/46 anonim ***** válasza:
0%

"Végtelenül sajnálom, és bocsánatot kérek azért amit tettek az őskeresztények! Nincs harag???"



Minek kérsz bocsánatot tőlük? Ateistákat öltek a középkori keresztények? Nem. Akkor meg eleve mi közük van hozzá?


Vagy azért kérsz bocsánatot mert megvédtük Európát a muszlim hódítóktól?

ápr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
5%

"Ugyanazt a hitrendszert követitek."


Dehogy ugyanaz a hitrendszer. Szerinted én a középkori katolikus hitrendszert követem? xD

ápr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
90%

"Dehogy hazugság. Bocsánatot kérni a te fajtádtól?"

Ez aztán a Jézusi hozzá állás. Egyébként rengetegszer kértem már bocsánatot tehát hazugság amit állítasz.

ápr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
90%

14

Mert eddig volt harag? Én részemről eddig sem haragudtam rád, pusztán próbáltam felhívni a figyelmed arra, hogy az ateizmus nem egy egységes hitrendszer ahogyan a különböző vallások között is lehetnek különbségek és a ateizmus ellentéte a teizmus és nem a kereszténség.

ápr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
Azért kértem bocsit, hogy a farkasok örüljenek, hogy a bárány bocsit kért :(
ápr. 2. 11:15
 20/46 anonim ***** válasza:
88%

Milyen farkasok?


Szerintem senki nem várta el tőled, hogy bocsánatot kérj bárki más helyet. A saját dolgaid miatt kérj bocsánatot, attól akinek ártottál és kész.

ápr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!