Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az ateizmus soha nem fog...

Az ateizmus soha nem fog bocsit kérni a szörnyű károkért amiket okozott? Az okoskodást nem kérek.

Figyelt kérdés
[link]
ápr. 1. 21:01
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
75%

27

Olvastam és megértettem a mondandóját. Attól még, hogy nem hiszek a benne foglalt természetfelettiben még értem az erkölcsi rendszert és magatartási formát amit közvetíteni akar és aminek te nem felelsz meg.


A 30. válaszod is csak azt mutatja, hogy belekezdtél a Bibliába de hogy Jézus tanításaiból megértettél volna bármit is arra már semmi nem utal, sőt pont ellenkezőleg. Mintha szándékosan mennél szembe Jézus tanításaival és próbálnád lejáratni a normális keresztényeket.

ápr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
De a természetben nem található meg a jóság. Ez alapján mi is csak állatok vagyok.
ápr. 2. 13:17
 33/46 anonim ***** válasza:
80%
A jóság emberi fogalom, nyilván nincs csak úgy önmagában.
ápr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
ápr. 2. 13:27
 35/46 anonim ***** válasza:
18%

"Az egy dolog, hogy valaki elolvassa, és úgy dönt, ez nem neki való. Nem mindenki hiszékeny."



Én sem vagyok hiszékeny, hisz pont az ateistáknak nem hiszek. xD



"De hogy valaki elolvassa, elhiszi, és azt vallja hogy igazak és követendők az abban leírtak, mégis kedve szerint fittyet hány rájuk, na az a súlyos baj!"



Pontosan mivel is szegtem én meg a biblia erkölcsi tanításait?

Azzal, hogy nem kérek bocsánatot azért, mert a középkorban mit csináltak a keresztények?



"Olvastam és megértettem a mondandóját. Attól még, hogy nem hiszek a benne foglalt természetfelettiben még értem az erkölcsi rendszert és magatartási formát amit közvetíteni akar és aminek te nem felelsz meg."



Na tessék ez is ugyanazt mondja.......

ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező meg amúgy is Lucifer-666.
ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
90%

"Pontosan mivel is szegtem én meg a biblia erkölcsi tanításait?"

Lásd a 23. választ!

ápr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
Bizonyíték?
ápr. 2. 14:00
 39/46 anonim ***** válasza:
0%

"Lásd a 23. választ!"



A 23-as kommentbe elmondja az ateista, hogy szerinte nem méltó a viselkedésem Jézushoz, ugyancsak azért amiért nem kérek bocsánatot, a középkori kereszténység tetteiért........

ápr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
89%
Nem ezt mondta. Tehát most vagy szöveget értelmezni vagy teljesen képtelen, vagy szándékosan hazudsz csak hogy kötekedj. De mindkét esetben kár beléd a szó...
ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!