Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Sorrendben, melyek a legveszed...

Sorrendben, melyek a legveszedelmesebb, Magyarországon is működő szekták?

Figyelt kérdés

Az én toplistám:

1. Szcientológia

2. Hit Gyülekezete

3. Jehova Tanúi

4. Mormonok

5. Adventisták

6. Krisna tudat


kb ennyi


Megtennéd, hogy megindoklod a sorrendedet?(csak egy pár szóban)


2011. febr. 10. 11:25
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
2011. febr. 15. 20:09
 32/35 D.Laci válasza:
0%
Kedves kérdező. Két dolgot kellene megnézned egy jó szótárban megtalálod: szekta, és vallás szavakat. Lehet. hogy meg fog lepni.
2011. márc. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:

Szomorú hír a témában:

[link]

2011. ápr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
71%
A krisnások? Én Somogyvámon élek, ismerem őket. Akit érdekel bővebben, írjon, de tudjátok, hogy nem olyan kedvesek,mint a tévében. A nem krisnásra olyan kifejezéseket használnak, mint a démon, dögevő... Hallották sokan. Emellett nem dolgoznak, kéregetnek csak. Én mondom, istentelen népség.
2014. okt. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 yesyesyes ***** válasza:

Számomra azok a legveszélyesebb szekták amelyek Jézus Krisztus nevét, evangéliumát, tanításait felhasználva eltérítik és nem engedik hozzá az Őt keresőt!!!

Kiváltképp akik a törvényt, a szombat megtartását szajkózzák...(fogalmuk sem lévén mi az!!!)


Kik törvénytanítók akarván lenni, nem értik, sem a miket beszélnek, sem a miket erősítgetnek. 1 Tim. 1,7


1. adventisták

2. Jehova Tanúi

3. mormonok

4. keresztények ( [link] [link]


A többi vallást azért nem említem mert azok tagjainak még van esélyük Krisztust megismerni ha teljes szívből keresik az Istent, de a fentebb említetteknek nagyon kicsi az esélyük amennyiben magukévá tették az adott szekta tévtanításait!

2017. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!