Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az itt válaszoló vallásos/iste...

Az itt válaszoló vallásos/istenhívő emberek egy része miért olyan agresszív?

Figyelt kérdés

2015. máj. 23. 22:28
1 2 3 4
 21/33 ceri ***** válasza:
primitív vagy és magadból indulsz ki
2015. máj. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Nem én vagyok a primitív, hanem ti.

Nem én gyilkoltam, hanem ti.

Nem én tagadom, hanem ti.

2015. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 Pietrosol ***** válasza:

# 22!


Szerinted a te soraidból a béke és a harmónia sugárzik?


Legyél hiteles és konstruktív képviselője a szeretetnek és mutass fel valami békés habitust mint megoldást!

2015. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

ugyan már gyerekek már megint.

keresztények gyilkoltak igen de az a világ és ez ég és föld.

fogjuk már fel.

de volt olyan idő szak is mikor a keresztényeket gyilkolták,

a vallásukért.

szerintem most az ateisták biztosan nem akarnák a keresztényeket legyilkolni.

2015. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Vallá hülyeség mert szembe megy a tudománnyal.Sok azbateista? Nem csodálom.Bibliával semmit se lehet magyarázni csak egy eltúlzott mesekönyv míg a tudomány a véres igazzság,embereknek elég volt pár ezer év butítás és hülyeség,ma már mimdenki kézzel fogható bizonyítékot akar amit a tudomány megad míg istent a kutya se látta ami érdekes h mért nem vág föl? Ő a navyhatalom és rejtőszködik? Mennyetek már legalább egyszer megmutatná magág de nem.Ez épp olyan hihetetlen mint az h örökké létezett és létezni is fog holott ez a hülye univerzum egyszer elpusztul amire megint van bizonyíték nem mint rá a meseköny.Bocs ha valakit megsértettem tudom h milyen ha valamiben hiszünk.
2015. máj. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 Pietrosol ***** válasza:

# 25!


Köszönöm neked! Eszembe juttattad Fülig Jimmy leveleit.

2015. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

ha vitával beszélget hívő és hitetlen nem nagyon tudnak szót érteni.

de ha megpróbálnak kulturáltan meg ismerni egymás gondolkodási módját,akkor még megértés is lehet köztük.

mint már szerintem rájöttetek én is hívő vagyok.

igen én is azzal a tudattal voltam, hogy az ateisták csak kritizálni és megvetni tudják a hívőket. de pont itt beszélgettem hitetlenekkel, és nem minden hitetlen egyforma.

ők csak abban különböznek hogy amit mi jeleknek vagy segítségnek tekintünk.

ők máshogy fogják fel. pld céljaik elérésért az ők tetteik érdeme.

és van olyan ateista aki viszont azt hiszi hogy mi hívők a céljaink elérésért csak annyit teszünk hogy imádkozunk. és csak ettől várjuk a megoldást.

mi is ugyan úgy teszünk érte csak mi isten segítségét is kérjük hozzá.

mert nekünk ő segít.és nem is keveset.

2015. máj. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
és a tudomány sem 100%kos
2015. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 ceri ***** válasza:

Nekem a dörrög szultán jut eszembe


ne dudd kite lo :D

2015. máj. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 ceri ***** válasza:

Kérdező!


Ha elolvasod a 18-as választól az üzenetváltásokat, akkor te is beláthatod azt, amit a 12-es válaszomban írtam. Bár ugyan én nem követek egy vallást sem, de amikor ilyen fokú gyűlölködő magatartást látok a másként gondolkodókkal szemben, akkor belőlem is kibújik a kisördög. Pedig még csak nem is engem sértegetett, hanem csak általában gonoszkodik és bélyegez meg embereket az a tudatlan tahó. Aki persze csak egész véletlenül ateista. És aki lehazugozza a másikat, csak mert felhívtam a figyelmet, hogy anomáliák előfordulnak még ebben a nagy demokráciában is. Ezek az anomáliák köztudottak és nem csak az ott fogva tartottak állítják és ítélik el. Mellesleg mindenkit aki ott van leterroristáz minden bizonyíték nélkül.

Ráadásul milyen erkölcsi szintről teszi mindezeket?


Szval azt hiszem a kérdésedre megkaptad a választ a 12-es hsz-omban. Az már csak hab a tortán, hogy ez az 51 %-os pedig igazolta is azt.

2015. máj. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!