Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Konkrét példákat írnátok...

Konkrét példákat írnátok bibliai ellentmondásokra?

Figyelt kérdés

2015. szept. 6. 21:07
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Igen, akartam is kérdezni:)))
2015. szept. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 Sk1pp3r válasza:
Ez egy nehéz kérdés, mert akik azért olvassák, mert hinni szeretnének egészen másképp értelmezik, mint azok, akik csak érdeklődnek a téma iránt. Személy szerint én olvastam egy részét és inkább abba is hagytam, mert az én értelmezésem alapján egy nagy hülyeség az egész. Nyilván ettől másoknak lehet más véleménye és ez egyáltalán nem elítélendő. Én nem vagyok vallásos, csak azért kezdtem el olvasni, hogy legyen egy kis rálátásom a dologra. Az én nézetem szerint az egész vallásosság egy humbuk szöveg, milliókat irtottak ki csak azért, mert másban hittek. De az fontos, hogy senkit sem ítélek el az ilyen jellegű hite miatt, legyen keresztény, muzulmán, hindu vagy akármi. Ha neki jó ez, akkor higgyen benne. Én a tudományokban hiszek, a tudósok kézzel fogható bizonyítékokkal tudnak előállni, a papok csak mendemondákkal. Ezen kell mindenkinek gondolkozni.
2015. szept. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

"Én a tudományokban hiszek, a tudósok kézzel fogható bizonyítékokkal tudnak előállni, a papok csak mendemondákkal. Ezen kell mindenkinek gondolkozni."


Így vakítja meg evilág szelleme a nem hívőket:(((

2015. szept. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!