Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Egyes tanúk miért háborodnak...

Egyes tanúk miért háborodnak fel az őket ért kritika miatt?

Figyelt kérdés
Ha igaz az,hogy mindenki aki őket kritizálja az csak azt bizonyítja,hogy ők Jehova igaz kiválasztottai.
2016. júl. 23. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Az emberek mindig is kritikával éltek az etnikumok felé. A többség mindig szájára vette a kisebbséget. Ez nehogy már bizonyíték legyen arra, hogy ők "Jehova" kiválasztottjai. Tudom, én is olvastam már ilyen "örömkijelentést" tőlük, hogy azzal, hogy bántják őket, ez is bizonyíték, csak az a buktató, hogy nem bántja őket senki, és nem bizonyíték...
2016. júl. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen,én is ironikusan értettem,"azt bizonyítja,hogy ők Jehova igaz kiválasztottai"
2016. júl. 23. 14:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Senki sem őket kritizálja, hanem az őrtorony tanításait. Ha ők azonosulnak a szervezettel és a tanítással, az már az ő bűnük.
2016. júl. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 r.sentinel ***** válasza:
A katolikusok miert haborodnak fel ha az oket ert kritika miatt ?? ha erre tudod a valaszt akkor nincs tobb kerdes, ennyire egyszeru.Az amit tudsz vagy epp nem tudsz az nem jelenti azt hogy letezik vagy nem letezik.
2016. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudtommal a katolikusok nem hangoztatják,hogy mindenki aki kritikát mond róluk,vagy ellenzi a vallásukat,az is csak egyel több bizonyíték arra,hogy meg van írva,ők a kiválasztottak,övék az egyetlen igaz vallás.
2016. júl. 25. 20:27
 6/10 r.sentinel ***** válasza:
eggyetlen igaz vallas ?? melyik lenne az ???
2016. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdésem,hogy melyik az igazi.
2016. júl. 31. 09:30
 8/10 r.sentinel ***** válasza:
Ha megis ugy gondolnad hogy a katolikus az eggyetlen "egyetemes" igaz vallas, akkor csak kacagnom kell es egyben sajnalom is mindazt aki errol meg van gyozodve, ami azt a kovetkeztetest teszi lehetove hogy sokan nem gondolkoznak es haladnak tovabb a csordaval.
2016. aug. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem gondolom azt.
2016. aug. 1. 18:13
 10/10 Thyhor ***** válasza:
Mert nem racionálisan gondolkodnak hanem emocionálisan.
2016. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!