Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 25 éves lány vagyok, főállásba...

25 éves lány vagyok, főállásban 1 éve dolgozok, kevés a fizetésem, nincs lakásvásárláshoz elég önerőm, még egy szobát se tudnék kifizetni a jelenlegi árak mellett. Nemsokára eladják a lakást, ahol lakom. Hogy oldjam meg a lakhatást?

Figyelt kérdés
Segítsetek mit csináljak? Munkahelyet nem szeretnék váltani, mert mindig ezt akartam csinálni, amit most.

2016. júl. 2. 00:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A minimálbérnél többet keresek, de annyira nem elég, hogy albérlet fizetése mellett, lényeges összeget félre is tudjak rakni például egy lakásra. Nincs komolyabb, rendszeres kiadásom. Eddig nem gondolkodtam azon, hogy messzebbre költözzek, de valószínűleg ez lesz a megoldás.
2016. júl. 8. 01:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!