Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol lehet ilyet kapni Magyaror...

Nhzzhnnhzzhn kérdése:

Hol lehet ilyet kapni Magyarországon? (szög kilövő)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=UXiGh1LozD8

Valami ilyesmire gondoltam. Van egy csomó raklapom, csak meguntam a szegekkel szórakozni.


Nem rendelésre gondoltam amazonról, hanem valami hazai bolt ahova ha bemegyek árulnak ilyet.


2023. ápr. 6. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
2023. ápr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem olvastad el rendesen a kérdést, nekem olyan kell ami kilövi a szöget, nem be.
2023. ápr. 7. 11:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Áruld már el, hogy mire való a "szögkilövő".
2023. ápr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem, ha megnézed a videót, akkor kiderül. Sajnálom, ha félrevezető voltam.
2023. ápr. 7. 17:41
 5/8 waland ***** válasza:

Erre a legvalószínübb válasz, hogy nincs hazai forgalmazója, de még igazi márkás változata sem. Ipari szempontból rétegigény, mert az újrahasznosítás raklapoknál nem profitábilis, ezért felesleges is egy ilyen szerszám. Ráadásul nem véletlen árulnak hozzá 5-ös csomagban kiütőszeget, mivel az össze-vissza álló szegek törik őket szorgosan.

Marad az amazon, és ott is azt javaslom, ami a vidódban van, mert ahhoz van alkatrész bőséggel.

2023. ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5-ös :))
2023. ápr. 7. 20:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Na ilyet most látok először. Ez csak akkor működik szerintem ha a szeg vége egyenesen áll ki.

Én maradok a hagyományos módszernél, kalapács+harapófogó. Nem hinném hogy összességében a bemutatott gép ennél hatékonyabb lenne. Meg biztos egy vagyonba kerül...

2023. ápr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sok videóban láttam már, és nekem elég gyorsnak tűnt
2023. ápr. 8. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!