Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyire ajánlottak a Fuxtec...

Mennyire ajánlottak a Fuxtec termékek? Azt hallottam, nagyon gagyi minőségűek, garanciát is inkább kimagyarázzák! Jobban járok ha a piacon vásárlok?

Figyelt kérdés

#Szar fuxtec
2023. júl. 24. 14:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
#9 Hát akkor mutasd meg, hogy melyik fűkaszát árulják átcímkézve. Kíváncsi lennék rá, hogy meg tudod-e mutatni, mert ha tényleg csak átcímkéznek, akkor egy-az-egyben piacon kell lennie a Fuxtec fűkaszáknak más név alatt is.
2023. júl. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
#11 fogalma nincs arról, hogy miről beszél és miről is van szó, életében nem volt még a közelében sem Fuxtecnek!
2023. júl. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
41%

Annyira imádom a fuxi fanatikusoknak ezt az érvét, hogy a szuperminőségű berántót azért teszed tönkre, mert rángatod… igen ez a mondat önmagában tükrözi a fuxi minőségét… de sajnos a buta emberekkel bármit be lehet etetni…


Fuxtec = olcsó gép, de örökké rendelheted a pótalkatrészeket


Stihl, husi… drága gép, de átlag felhasználás és karbantartás mellett 10 évig nem kell belenyúlni.

2023. júl. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Amúgy a parkside full ugyan azt a gépet árulja…
2023. júl. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

A benzines fűlaszát…

Itt van előttem mindkettő, az utosló csavarig egyforma.

2023. júl. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Ez már a kabaré kategória. Vagy csak provokálsz... Melyik?

Olyan géppel jössz (parkside), ami még teljesítményben sem áll közel egyik fuxtechez sem, nem hogy egy szalagról jött volna le a kettő. Vicc!

Stihlhez meg Husqvarnához mi a bánatért hasonlítgatsz 40 meg 100 ezres gépeket? Ezt úgy lehetne max. összehasonlítani, hogy a legolcsóbb Stihlel meg a legolcsóbb Fuxtec-el ugorjunk neki ugyanannak a terepnek, aztán ki győz, másképp hülyeség! Azonos teljesítményben nyilvánvalóan a másik két márka győz és nem feltétlen a terepen (ott is), hanem az idő múlásával győznek. K---ra nem vagyok egyébként fanatikus, te vagy az! Még hazudozásba is belemész azért, hogy elhitesd egyesekkel, hogy egy kínai hulladék a Fuxtec! Mintha múlna ezen bármi is... 6 év intenzív használat (bő 3500m2) én úgy gondolom engem igazol. Fuxtec patika, berántót egyszer sem téptem el, mert az van, hogy biztos nem szuper minőségű, mert mitől lenne az, ha egyszer egy olcsóbb gép, de az tépi el, aki rángatja. Másrészt nekem k....ra kényelmes, hogy nem kell rángatni, hogy ilyen könnyen indul. Rángatva sem megy elsőre tönkreb-szni, csak sokadikra, de sikerül általában! Történt már ilyen a szemem láttára, jót röhögtem, majdnem elvertek, de jót röhögtem... 6 év alatt meglátásom szerint egyszer azért kényszerből benéz a Stihl is, meg pláne a Husi is a szervízbe, mert ez a tapasztalatom az ismerősi körömben, ennek elsődleges oka szintén a törődés hiánya, de akkor sem összehasonlíthatóak a Fuxtec-el! Ez egy relatíve olcsó gép, az ár/érték arányt kell nézni, aki nem tud több 100 ezret kifizetni egy gépre, mert 1. nincs rá pénze, 2. volna rá, csak nem látja értelmét, mert nem fél hektárt vág vele, annak jó választás és lényegesen jobban jár vele, mintha venne egy kínait a piacon! Egyébként jó választás az említett Parkside is arra, ha kiskertben a kerítés mellett, a fák alatt, esetleg az utcafronton kell lecsapni a füvet, azaz fűnyírógép mellé, kiegészítésként, az életben nem lesz vele problémája ha normálisan bánik a géppel. Szóval nem lehet így belebolondulni egy márkába, hogy hát az az Isten és te vagy a fanatikus, hogy okvetlen a két egyik legdrágább márkával jössz... hát ha nem sűrűn használod, ha nem egy álló nap kell használni, akkor minek? Hogy legyen egy több 100 ezres gép a tulajdonodban, amivel bohóckodsz egy évben párszor? Ez olyan, mint sportautót venni városi közlekedésre! Minek? Mert az odab.sz? Azért?

Másrészről Stihl márkaszervíz fullon van örökösen nálunk a gépekkel, van olyan, amit már az udvaron takargatnak, mert nem férnek el a műhelyben, szóval ha annyira tökéletes volna, ez nem így volna! :) De ha neked az az Isten, ám legyen!

2023. júl. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
#12 Erre tippelek én is. És valószínűleg ezek terjesztik az Einhell, Parkside álhíreket is a többi kérdés alatt, miszerint egy soron készül mindkettő...
2023. júl. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Mondom baszki, itt van előttem az én régi fuxim és a szomszéd most vásárolt parkside… minden burkolata, minden alkatrésze 100% megeggyezik csak a színük más…


Egyébként meg hallgattam az ilyen faxokra, és megvettem ezt a szutykot 5éve, aztán mindig volt amit cserélgetni kellett rajta, volt, hogy munkát kellett félbehagyni vele, volt, hogy itthon még ment, mire 30km-t leautókáztam ahol a meló lett volna, addigra gondolt egyet a benzintankja és felhasadt a fröccsöntési találkozásnál és ömlött belőle a benzin…

Miért hasonlítom husi vagy stihl géphez? Mert pillanatokon belül okozott ez a szar annyi kárt, hogy kijött volna az árból egy profi gép…

De nem én balga hallgattam az ilyen féleszű megszállottakra… mert a fuxtek német minőség… az…

Ja és milyen 40ről beszéltek???

Jelenleg 90 ezret kér a webshop azért ami teljesen ugyan az amiért a parkside csak 68… de egyiket se vegye aki ép idegeket akar…

Minimálisat kell csak hozzá tenni és 120-130bol már kapsz stihl vagy husqvarna alapgépet, és ezekhet nem véletlenül adja a nevét a márka…


A teljesítményét meg hagyjuk már a fuxinak… sokra megy a névleges teljesítményével, ha a 2.4es damilnál vastagabbat már nem képes kipörgetni rendesen.

2023. júl. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

13 éve van Fuxtec kaszám.

Már vagy 6-7 alkatrészt vettem hozzá piacon a tesvírektől, túlnyomórészt Strauss gyártmányúakat. Eddig bármit vettem, minden tökéletesen jó volt hozzá. Nem véletlen...

Stihlből 300 fölött van, ami ugyanezt tudja erőben. 2,7-es négyzetes damillal használom a kezdetektől. Durva munkákra, nem csak ilyen jelentéktelen fél méteres fűben.

2023. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Van stihl gépem is ami 300 felett van, neem a fuxtek sehol nincs hozzá erőben, ezt csak a fucimániások mondogatják…


És azért van rele a stihl márkaszervíz, mert minden komoly cég ezzel dolgozik és visszük karbantartásra 10-20-30asával a gépeket szezonban. Nem pedig azért mert rosszak.

2023. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!