Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Macskabútor készítés házilag?...

Bozsikrisz kérdése:

Macskabútor készítés házilag? Hogy csináljam, hogy stabil legyen?

Figyelt kérdés

Szeretnék készíteni egy pöpec macskavárat, ami a plafonig felér. Ilyesmikből kellene az okosságot összehozni:

[link]

[link]

[link]

[link]


Ha vastag kartonhengerekből lesznek a tartó rudak az mennyire lesz tartós (és stabil)? Vagy azt mi másból lehetne megcsinálni? Tudom, hogy kell még kenderkötél, illetve plüss, amivel bevonom…

És azok a fekvő részek (ami pl. a 3. linken van, ahol a vörös cica fekszik) mitől marad a „levegőben”? Hogy lehetne rögzíteni, hogy ne szakadjon le a macsek alatt?

Úgy tervezem, hogy az alja olyan lenne, mint ami a 4. linken van (annak viszonylag széles a talp része, tehát stabilan állna) és arra jönne még 1-2 emelet, hogy fölmenjen a plafonig.


Előre is köszönöm az ötleteket és a tippeket!


2011. aug. 8. 10:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

A történetnek az lett a vége, hogy rendeltem egy cica álomvárat ebay-ről :D


Itt tudsz nézelődni:

[link]


20 ezerért rendeltem, és ebben már a szállítás is benne volt. A cica imádja, azóta is mindig ezen ugrál és mászkál. Ez Magyarországon kb 60-70 ezer lett volna :(

Szóval szerintem sokkal jobban megéri, ilyen pöpec cuccot úgysem lehet házilag csinálni.

2013. jan. 6. 17:39
 12/12 anonim ***** válasza:
Nézegetem az ebayen a jobbnál-jobb macskabútorokat, hogy lehet, hogy ennyivel olcsóbb, mint üzletben? Találtam hihetetlen árakon is. :) Érdemes ilyet venni?
2013. márc. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!