Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fúróhoz a fúrószáraknál...

Fúróhoz a fúrószáraknál számit hogy ugyanolyan márkájúak legyenek?

Figyelt kérdés

Pl veszek egy beck@deckeres fúrót,akkor abba jó a másmilyen márka fúrószára is?

Vagy hogy van ez?

Nő vagyok,páromnak lesz ajándékba,fúrót segitett férfi kiválasztani,ez a része lemaradt még :)



2012. nov. 9. 11:06
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

akkor ha hülyeség a fúrókalapács,akkor mutassatok 20ezerig ütvefúrót és ami kellhet hozzá

Prakiker,obi,baumax van a környéken.

2012. nov. 9. 12:23
 12/22 anonim ***** válasza:

Szerintem kb 700- 1000 wattos, normál tokmányos ,(igy hívják), ütvefúró funkcióval ellátott gépet. az ismertebb barkácsgépmárkák közül bármelyik megfelel. (B&D, Bosch stb.) Az említett árba is bőven belefér. a szárkészletnek ez tényleg tökéletes. [link]

Gépeket keresek mindjárt.

2012. nov. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm előre is


remélem nem bánom meg hogy rátok hallgatok,de a fúrókalapács nekem is túl nagynak tűnik egy egyszerű téglalakásba,amit sosem fogunk szétfúrni (vagy ha szét kell,nem mi fogjuk,hanem szakember)

2012. nov. 9. 12:31
 14/22 anonim ***** válasza:

Praktiker katalógus, 6. oldal, fent, középen.

16 990 ft. Ennél jobb, és tökéletesebb gép nem kell egy háztartásba. Ja és készlet is van hozzá. Én biztos, hogy ezt venném.

[link]

2012. nov. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

az 19990 mert rossz gép nincs,de igy is jó,van hozzá szár is :)


köszönöm

2012. nov. 9. 12:48
 16/22 anonim ***** válasza:

Igen, bocs. Elkerülte a figyelmemet a cseregép akció.

De ha jó, akkor jó.

2012. nov. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Biztos nem fogod megbánni, ha lemondasz a fúrókalapácsról.


Nekem is van, de el nem tudnám képzelni, hogy egyszerű fúrási munkákat ezzel végezzek. Nehéz és kényelmetlen hozzá. Ez vésésre való, mellékes, hogy tud fúrni. Amit Kispofa linkelt, tökéletes lesz!

2012. nov. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Én 99% hogy sosem fogom a kezemben fogni azon kívül amikor átadom :)

De meggyőztetek,ütvefúró lesz,valószinű az a beck&deckeres amit linkelve mutattatok.

2012. nov. 9. 14:11
 19/22 anonim ***** válasza:
szerintem is jó az a gép.az a teljesítmény jó a téglához, de házi betonhoz is vídiás fúróval, a házgyári panellel is meg fog bírkózni,szükség esetén. hasonlóval én sok képet és polc tiplit furkáltam fel panelba is.
2012. nov. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Tegnap vettem ütvefúrót.

Kimentem a praktikerbe,valahogy nem ugyanaz a választék,de szerintem nem jártam rosszul.


[link]


ezt vettem,élőben narancssárga

koffert adtak hozzá,vizmértéket,5 fúrószárat,2 év garanciát



Még fúrószárakat szeretnék hozzá,csak nem volt idő


ehhez is jó a bosch-os 15 részes mini x-line készlet?

2012. nov. 10. 08:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!