Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Konyhabútort építhetek régi...

Konyhabútort építhetek régi raklap-deszkákból? Hozzá lehet jutni ingyen?

Figyelt kérdés
A szekrényekre gondoltam elsősorban, a kötőelemeket, csavarokat, zsanérokat, fióksíneket, fogókat, pácot, beeresztőolajat, csiszolóvásznat, lámpákat, stb megvenném hozzá, de kompromisszumos megoldást keresek, mert valódi fából szeretnék konyhabútort, lehetőleg olcsón. Inkább magam raknám össze, így a szerelvények árán visszajönne az amivel lehúznának a multik (ikea, stb) ráadásul nem pozdorjából lenne a bútor, azt nagyon nem szeretem...
2014. márc. 23. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kerti bútort szeretnék csinálni,de idén hát raklapot kell vennem mert ingyen nem akarja senki adni...
2014. márc. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jobban jársz ha veszel táblásított fenyőt. Olyan mint a pozdorjatábla csak rendes fa. Méretre is szabják a legtöbb helyen.
2014. márc. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha raklap deszkákból akarsz nekiállni arra fel lehet készülni, hogy iszoynat mennyiségű munka lenne vele, tekintettel, hogy azok a deszkák egyáltalán nem arra lettek válogatva, hogy valahogy ki is nézzenek, tehát gyalulhatod, csiszolhatod, és nagy mennyiségben azért elég fárasztó lenne bútornyi adagot előkészíteni belőle.
2014. márc. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!