Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Valaki_meg_tudna_nekem_irni,...

Valaki_meg_tudna_nekem_irni, _hogy_melyik_sarokcsiszolo_marka_jobb_ipari_munkara_a_Bosch_ vagy_a_Makita?

Figyelt kérdés

#Makita_vagy_Bosch
2015. márc. 1. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
M_a_k_i_t_a...
2015. márc. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha csak a márkát nézzük akkor a Makita jobb.

Viszont konkrétan megmondani csak akkor lehetne ha konkrét típust hasonlítanánk össze.

2015. márc. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Majd a használat eldönti.Melyikben fogod ki a jobbat .

Márka nevekre már nem nagyon jó hagyatkozni .Ki tudja hogy melyiket már hol gyártják.Elmúlt az az idő már,hogy a neve elmondjon mindent róla .

2015. márc. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a villamosok javítóműhelyében Original Flex,és Würth gépek vannak-ott "igazi" ipari felhasználás van.
2015. márc. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Bosch esetében az ipari, kék burkolatú gép nagyon jó márkának számít. A Makita szintén az. Nekem mindkettőből van 125-ös sarokcsiszolóm, kb öt-hat éve. Mindkettő esetében kibővített garancia (3 év) járt a géphez a vásárlást követő gépregisztrációval. Nagyon sokat mennek, nem ritkán gyémánt koronggal kerámiacserepet, hullámpalát,betoncserepet darabolva, aminek a pora ugye nem használ semmilyen gépnek. Az embereim pedig nem arról híresek, hogy naponta kifújassák, tisztán tartsák a gépeket (idő sem mindig van ilyesmire). Eddig a Bosch is, és a Makita is kinyírhatatlannak bizonyult, egyikkel sem volt még baj. Szerintem nyugodtan vedd meg azt, amelyik valami egyéb ok miatt jobban tetszik a másiknál.
2015. márc. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom_mindenkinek_a_valaszokat!
2015. márc. 1. 18:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Több féle makita gépem van, de még nem volt velük probléma.
2015. márc. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Vándorköszörűs válasza:

Én Bécsből hoztam, amikor kinyitották a határokat.

A Makita azóta is remekül üzemel.

2015. márc. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A kettő közül a Makita, de ha van rá lehetőséged, a Hilti messze jobb ezeknél.
2015. márc. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!