Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy ilyen állványos fúrógép...

Egy ilyen állványos fúrógép mennyire jó? Van valakinek hasonló? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés

[link]

Otthoni használatra kéne kisebb-nagyon,véknyabb-vastagabb vasakat, fákat fúrniMegéri az árát?Van valakinek esetleg hasonló?Mik a tapasztalatok?Köszi előre!


2015. márc. 14. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem hasonló van, tökéletes. Vedd meg nyugodtan!
2015. márc. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
otthonra tökéletes lesz.
2015. márc. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy kínai, de nem nevenincs. Ennek a márkának van szerviz háttere, és van alkatrész ellátása. Szoktak rá két év garit is adni. Nekem van Einhellben kompresszorom, és nagyflexem, több éve használom őket, néha már iparszerűen is, de eddig még működnek.
2015. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most néztem meg az árukereső oldalán, még jó áron is van az Obiban, mert ennél mindenhol drágább. Vedd meg nyugodtan.
2015. márc. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen akkor meg is fogom vásárolni! :)
2015. márc. 14. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!