Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Neten milyen boltból lehet jó...

Neten milyen boltból lehet jó kiváló minőségű Fúrószár készletet venni?

Figyelt kérdés
kemény fém-et is jól bíró nem hamar kopó fúrószár készletet hol lehet venni

2016. dec. 8. 18:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy jöttek ki hogy 20m/percet számoltam vágósebességnek. Szerintem ebben az esetben teljesen reális. Ahol nincs normális hűtés, befogás, előtolás és az anyag is állítólag valami nehezen forgácsolható cucc, ott felesleges szétpörgetni a szerszámot. Egy megmunkálóközponton ahol ömlik rá hűtés, egyenletes az előtolás, stabil a befogás ott lehet pörgetni, az egy más téma, más világ.
2016. dec. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Való igaz! Mea Culpa!
2016. dec. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
9 igen 10mm akart leni elírtam de hangsúlyozom bolti készlet nem én éleztem meg !
2016. dec. 9. 22:54
 14/14 A kérdező kommentje:
ez egy egyszerű vas barab 10mm 1cm vastag mikor a csavar fejet süllyeszteném azt nem viszi a fúró ne valami profi munkát kel elépzelni egyszerű otthoni "barkácsolást" én nem cnc vagy gépi forgácsoló vagyok csak egy sima Avi hegesztő ,de eddig megoldottam mindent de ez már ki idegel ,hogy nem bírom kinyomni ezt a sülllyeztést
2016. dec. 9. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!