Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik országba érdemes...

Melyik országba érdemes költözni? hol több a fizetés? lehetőség stb

Figyelt kérdés
2023. júl. 14. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Magyarországra!🇭🇺👍🇭🇺👍🇭🇺
2023. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet ilyen kornkrétan megmondani, sok függ a személyes preferenciáidon is…

Nyilván máshol megy jól egy informatikai zseninek, egy vendéglátósnak vagy egy vízvezeték szerelőnek…


De úgy általánosan a környéken svájcban a legmagasabbak a bérek, de a lakhatás is.

2023. júl. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Az sem mindegy, melyik országban és milyen gyorsan kaphatsz munkavállalási engedélyt.
2023. júl. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ausztria
2023. júl. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Szingapúr, Svájc és a közeli hercegségek...ja, oda be sem engednek..
2023. júl. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiknek jól beszéled a nyelvét, és ahova tudsz intézni munkát és szállást még mielőtt kimennél.
2023. júl. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem feltétlenül, ha van rá pénz, fordítva is lehet, én pl előbb jöttemki, minthogy munkám vagy szálásom lett volna
2023. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Hollandia
2023. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7es vagyok, kifejtem kicsit, több privátot nem kérek.

Válás után 6millióval maradtam a zsebemben, géplakatos vagyok, régen volt egy kis műhelyem otthon abból simán megéltünk, 6millióval a zsebemben viszont nem tudtam volna olyan házat venni, ahol tudok műhelyt csinálni, pláne nem ennyicske pénzből, viszont ebből a pénzből + a kisteher autómat eladtam 1.8ért, ki tudtam jönni svájcba, tudtam olcsó albérletet szerezni és még 4hónapra elegendő pénzem is maradt, ez alatt nyelvi közegben amennyire csak tudtam elkezdtem nyökögni makogni németül, majd találtam munkát a szakmámban…

Nem csak úgy lehet kijönni, ha már van munkád mindened… ha felégetsz magadmögött mindent és mindenedet pénzé teszed, simán lehet fordítva is csinálni… persze csak akinek van valamije…

2023. júl. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!