Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Olcsó textilt hol lehet kapni...

Olcsó textilt hol lehet kapni Pesten? 390Ft?

Figyelt kérdés

Épp ma hallottam a buszmegállóban, hogy Pesten elvileg vannak 390Ft-os textilüzletek (vidéki vagyok). .. próbáltam rákeresni a neten de sajnos csak kevés sikerrel. Tudnátok segíteni, hogy Pesten pontosan hol vannak ezek az üzletek? vagy ha van esetleg tudnátok egy web cím adni...


Előre is köszönöm!


(Juj, támpontként: az egyik üzlet elvileg a Margit híd pesti hídfőjénél van a mekitől nem messze.... ezt hallottam csak ki a beszélgetésből, hátha valakinek így jobban beugrik)


2010. dec. 8. 23:17
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ha valaki még böngészi a kérdést,esetleg tudna nekem pontos címekben segíteni?a jászai téren lévő üzletükbe már voltam,és én balga nem hoztam el a névjegykártyájukat,hogy a többi üzlet hol van ,ha valaki tudna ebben segíteni megköszönném!
2011. ápr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Van még egy üzletük a Baross utcánál. Ha a Jászai felől jössz 4-es vagy 6-os villamossal, akkor leszállsz a Baross utcánál és a Meki mellett lesz a körúton.
2011. ápr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Van a móriczon is, a KFC-től már jól látszik :)
2011. okt. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

jelenleg ezek vannak Bp-en:


XI. Móricz Zs. körtér 16.

IX. Vámház krt. 11.

IX. Ferec krt. 24.

VIII. József krt. 60.

VI. Teréz krt. 3.

XIII. Szent István krt. 2.

2014. jún. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!