Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hányason megy nálatok a fűtés?

Hányason megy nálatok a fűtés?

Figyelt kérdés

Hányasra van feltekerve a hőmérséklet-szabályozó a konvektorodon?

[link]

[link]

[link]


2011. okt. 25. 23:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nincs konvektorunk.

A termosztát programozva van. Amikor itthon vagyunk 20 °C-on van, amikor nem vagyunk itthon leveszi 18-ra.

2011. okt. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok, az biztos, hogy emeletes házban kevesebbet kell fűteni. De családi házban van lehetőség olcsóbb fűtésre váltásra. A konvektor a lehető legrosszabb megoldás anyagi szempontból.
2011. okt. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Panel, déli fekvés, fűtés nélkül egyelőre 24 fok körül van.
2011. okt. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2-esen, így 18-19 körül van, de nem nagyon kapcsol be 2-esen, szerintem naponta nem megy egy órát sem
2011. okt. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
24 fokra van állítva a termosztát, nem szeretek fázni és nagy pulcsikban üldögélni
2011. okt. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

nekünk is konvektorunk volt régen, utáltam. nem gazdaságos, nem hatékony.

most távhős lakásban élek, egyenletes meleg van, nem kell folyton kapcsolgatni, spórolni vele. konstans fűtés van, és közel sem fizetek annyit, mint anno a konvektoros lakásban.


egyébként anno 3-4esen nyomattuk, többre nem mertem feltekerni, mert így is egy vagyon volt a számla.

2011. okt. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nálunk központi fűtés van,panelben 21-22 fok a konyhában nyitott ablaknál.A szobákban pedig melegebb 1-2 fokkal,mert ide be süt a nap napközben.Télen olyan meleg van már mint a pokolban,legalábbis tavaly volt 25-26fok is a hőmérőn!
2011. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!