Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » MMilyen fizetési kedvezményeke...

MMilyen fizetési kedvezményeket lehet kérni az ÉMÁSz-nál?

Figyelt kérdés
Ma kaptunk villanyszámla éves elszámolást. 40.000 ft-ot kellene fizetni.Ami a jelenlegi anyagi helyzetünben lehetetlen. Gondolom van (pontosabban csak remélem),hogy van részletfizetés vagy valami megoldás. Írnátok erről,hogy milyen lehetőségek vannak ebben az esetbe.?
2009. dec. 8. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem pár éve 140000 volt az elszámolóm. Bementem az üf-ra, és kértem 6 havi részletfizetést. Simán megadták...

Az ÁSZF-ben valami olyasmit írnak, hogy simán megadják a részletfizetést, kivéve, ha azért lett nagy az elszámoló, mert az ügyfél kérésére csökkentették az átalány díjat!

Ha minden igaz, mostanában már be se kell menni hozzájuk, elég egy telefonhívás, és az ügyfélkód.

2009. dec. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt nem tudod esetleg,hogy van e valami szabály arra,hogy mekkora összegnél mekkora a max. "futamidő"?

A hat hónapot te választottad vagy ők mondták,hogy ennyi idő alatt fizetheted ki?

2009. dec. 8. 18:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Az emasz.hu oldalon regisztrálhatsz is, akkor szinte mindent tudsz intézni neten. Részletfizetést biztos, hogy kérhetsz, lehet, hogy egyedi feltételeket is adnak. Minél hamarabb vedd fel velük a kapcsolatot, hogy lássák a fizetési szándékot (lehet, akkor ők is jobban állnak hozzá)
2009. dec. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!